دوشنبه , بهمن ۲۸ ۱۳۹۸
خانه / مقالات / ۹ حقیقت درمورد زندگی جنیفر لوپز

۹ حقیقت درمورد زندگی جنیفر لوپز

3jennifer lopez 9 حقیقت درمورد زندگی جنیفر لوپز

جنیفر لوپز

نکاتی درمورد جنیفر لوپز

۱٫جنیفر لوپز اولین زنی بود که در یک هفته فیلـم آلبوم او به عنوان با کیفیت ترین ها گزینش شد. در سال ۲۰۰۱، فیلـم جنیفر لوپز با نام «طراح مراسم ازدواج » در باکس آفیس قرار گرفت درست در همان زمان، آلبوم «جی. لو» او به عنوان آهنگ برتر گزینش شد.

۲٫ راز زیبا یی جنیفر لوپز را می دانید؟ جنیفر لوپز در ژانویه ۲۰۱۶ در مورد سبک زندگی اش برای ما گفت. «من مشروبات الکلی نمی خورم، سیگار نمی کشم از میل کردن کافئئین هم پرهیز می کنم. زیرا این مواد پوستم را خراب می کنند.» او حتی حمام آفتـاب نمی گیرد، چنانچه چه در فیلم زیبا هایش اینطور به نظر می رسد. او می گوید: «من هیچوقت در زمان جوانی، حمام آفتـاب نگرفته ام.
به نظرم صورت ما مثل یک فیلـم است که آنچه را ما استفاده می کنیم، در ظاهر نشان می دهد. من عبارت ای شنیده ام که می گوید: چهره ای که ما در سن ۲۵ تا ۳۰ سالگی داریم، چهره ای ست که خدا به ما هدیه داده، ولی بعد از آن، آنچه لایقش هستیم را نشان می دهد. به همین دلیل من سعی می کنم جهت به دست آوردن زیبا یی، تلاش کنم.»

۳٫جنیفر لوپز قرار بود یک وکیل شود. او در مصاحبه ای در سال ۲۰۰۱ گفت: «من در دفتر وکالت کار می کردم ولی در آن زمان و حتی قبل از آن به موسیقی علاقه شدیدی داشتم. مادر و اطرافیانم مدام به من می گفتند که تو می بایست یک وکیل شوی اما آن رشته جهت من ساخـته نشده بود.»

۴٫جنیفر خواهرانی دارد که مانند او هنرمند و توانا می باشند . خواهر بزرگش، لزلی لوپز، یک خواننده اپراست خواهر کوچک ترش به نام لیندا لوپز، خبرنگار یک پروگرام رادیویی در نیویورک است.

۵٫به احتمال زیاد شما هم به موهای جنیفر حسادت می بکنید ، بله او یکی از با کیفیت ترین موهای هالیوودی را دارد. رنگ موهای او همـواره زبانزد خاص عام است. موهای او در مراسم گلدن گلوب چشم گیر بود. ولی می دانستید که جنیفر سالها قبل آرایشگری را به عنوان حرفه انتخاب کرده بود؟ او حتی روی سر خواهرانش آزمایش می کرد اما خب درخشش چندانی در این زمینه به دست نیاورد.

۶٫جنیفر لوپز با شکست عشقی بیگانه نیست. او در سال ۲۰۰۲ با بن افلک ازدواج کرد ولی ازدواج آنها تا سال ۲۰۰۴ بیشتر دوام نیاورد. او بن افلک را یک عشق واقعی میخواند و اعتراف می نماید که از این جدایی دلش شکست. او می گوید: «من حس می کنم که قبلم تکه پاره شده از قلبم بیرون زده است.
مردم در این شرایط دست به کارهای مختلف می زنند، گاهی از آنها مواد می کشند و برخی دیگر مشروبات الکلی مصرف می کنند، تعدادی زمان شان را با خوشگذرانی می گذرانند تا یادشان رود چه بر سرشان آمده؛ ولی من این آرامش را در کنار همسر سوم ام، مارک آنتونی یافتم. من شخص دیگری را گزینش کردم، فردی که بار دیگر عاشقم کرد.»

۷٫سال ۱۹۹۷، زمانی که جنیفر لوپز به عنوان شخصیت «سلنا کوینتانیلا پرز» در فیلم زیبا «سلنا» گیم کرد، ۱ میلیون دلار دریافت کرد. او با این پول یک کادیلاک برای مادرش خرید.

۸٫این ستاره هالیوود به عنوان مادر نمونه گزینش شده است. او مادر دوقلوهایی به نام مکس امی(از همسر سابقش مارک آنتونی) است. او می گوید: «من به عنوان مادر به ارزش زمان بارداری بعد از آن آگاهم سعی می کنیم برترین خود را نشان دهم.»

۹٫جنیفر فردی به شدت رمانتیک است. او عاشق فیلم جذاب هایی است که در آن زن و مرد با رابطه ای عشقی دارند. او می گوید: «من فیلم دیدنی «Prelude to a Kiss » را می پسندم زیرا درباره مردی است که عاشق روح و باطن زنی شده نه ظاهر او، چیزی که همیشه به دنبالش هستم، فردی که من را تنها به خاطر خودم بخواهد.»

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سرور اختصاصی چیست؟

سرور اختصاصی چیست؟ سرور اختصاصی یک کامپیوتر در یک شبکه مادی و معنوی برای خدمت به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *