شنبه , آذر ۴ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / ۸ مکمل غذایی مورد نیاز بدن مردان

۸ مکمل غذایی مورد نیاز بدن مردان

۸ مکمل غذایی مورد مستلزم و نیاز بدن مردان

بعضی از مکمل های  غذایی که می تواند به سلامت مردان کمک کند. شامل می قدرت به Acetyl L-Carnitine اشاره کرد.آمینواسید Acetyl L-Carnitine یک مکمل غذایی مناسب جهت مغز در مردان می است و خواهد بود.آن آمینواسید توانایی تغییر پیدا کردن چربی به انرژی را دارد و همچنین می تواند  فعالیت های آنتی اکسیدان ها را افزایش دهد.
هم چنین پژوهشگران معتقدند Acetyl L-Carnitine از سلول های خاکستری مغز در شرایط استرسی مانند افزایش سن محافظت می کند.

از دیگر مکمل ها می قدرت ویتامین D را نام برد. آن ویتامین به  حفظ  مناسب  کلسیم و همچنین فسفر در مغز کمک می کند.مردان در طول روز به ۶۰۰ الی ۷۰۰ IU ، ویتامین D مستلزم و نیاز دارند.

Boron  مکمل غذایی غیره ای می باشد که می تواند تا ۶۵ قسمت و بخش خطر سرطان پروستات را کاهش دهد. هم چنین محققان در مقاله ای گفتن کردند آن  ماده می تواند در بهبود اوضاع حافظه و همچنین تمرکز نقش داشته است و خواهد بود.مردان هر روز خدا به ۳ میلی گرم از آن ماده مستلزم و نیاز دارند.

مورد دیگر روغن ماهی می باشد. آن ماده به دلیل داشتن اسیدهای چرب امگا ۳ توصیه می می شود.

مکمل های probiotics  نیز در حفظ  میکروبیوم بدن سالم با افزودن باکتری های مفید کمک می کنند و همچنین همینطوراز سیستم  ایمنی بدن و همچنین کاهش وزن  پشتیبانی می کند.

از دیگر انواع مکمل های غذاییکروم را می قدرت نام برد که به حفظ سطح انسولین خون کمک می کند. جهت مردانی که شامل سابقه بیماری دیابت یا اضافه وزن خواهند بود ، توصیه می می شود هر روز ۳۵ میلی گرم کروم مصرف کنند.

کوآنزیم Q10  نیز شامل مکمل هایی می باشد که مقدار و اندازه و میزان تولید آن هم با افزایش سن کاهش می یابد بنابراین مصرف مکمل ها مستلزم و نیاز می است و خواهد بود.آن ماده در جلوگیری از بیماری هانتینگتون و همچنین پارکسینسون نیز موثر می باشد. توصیه می می شود مردان هر روز خدا ۱۰۰ میلی گرم از آن هم را مصرف کنند.

کراتین هم شامل مکمل های  غذایی به شمار می رود که انرژی بسیاری در طول روز به اشخاص می دهدو همینطور به بهبود  حافظه و همچنین هوش کمک می کند. مصرف ۵ گرم از آن ماده هر روز خدا توصیه می می شود.

در پایان می قدرت از فولیک اسید به عنوان یکی از مکمل های غذایی نام برد که نقش مهمی در کاهش سطح هموسیستئین و همچنین سایر پروتئین های مرتبط با  لخته شدن خون در مغز خواهد داشت.بهره بری و استفاده ۵ گرم فولیک اسید در روز تا ۱۸ قسمت و بخش سطح هموسیستئن خون را کاهش می دهد.

http://migna.ir/vdcg7t9w.ak9zx4prra.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای اسپورت و ورزشی : ۸ مکمل غذایی مورد مستلزم و نیاز بدن مردان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *