شنبه , مرداد ۲۷ ۱۳۹۷
خانه / علمي پزشكي / ۳ رفتار زنان که مردان را اذیت می کند!

۳ رفتار زنان که مردان را اذیت می کند!

۳ رفتار زنان که مردان را اذیت می کند!

یک رواشناس می‌گوید : معمولاً مردان از ۳ رفتار زنان گله‌مند خواهند بود؛ ولی باید توجه داشت نمی‌دانند که رفتارها نعمتی می باشد از طرف خداوند که باعث منفعت و همچنین پیشرفت آنها می‌می شود.

۱-پرحرفی

بعضی از مردان از پرحرف بودن زنان گله مند خواهند بود. در صورتی که مرد بداند که پرحرفی زنان خیلی زیاد مفید می باشد و همچنین آن رفتار نعمتی از جانب خداوند می باشد که به زنان داده تا بتوانند از آن طریق روابطی عاطفی با همسرشان ساخته یا ایجاد کنند. در صورتی که زنان مانند مردان کم حرف باشند، همه دنیا و همچنین عالم منزوی می‌شوند و همچنین ارتباط و رابطه صمیمی و همچنین خوبی وجود ندارد. پرحرفی زنان باعث می‌می شود که فرزند آنها تکلم یاد بگیرد. از زمانیکه مادر باردار می باشد تا زمانیکه به دنیا می‌آید با فرزندش حرف می‌زند و همچنین در رفتار و همچنین تکلم فرزند تاثیر بسزایی دارد.

۲-خرید کردن و همچنین حس تنوع طلبی

بعضی از مردان زنان را به خریدن اشیاء تزیینی و همچنین متنوع و همچنین هزینه کردن بی مورد متهم می‌کنند؛ ولی باید توجه داشت نمی‌دانند که در صورتی که آن خصوصیات در زنان وجود نداشت، تنوع غذا، جذابیت‌های محیطی که خود یک نعمت محسوب می‌می شود، نبود و همچنین مردان از آن هم بی‌بهره بودند.

در صورتی که زندگی تنها و فقط براساس ذائقه مردان بود، همه اشخاص مانند انسانهای ابتدایی و اولیه در غار زندگی می‌کردند. آن رفتار زنان باعث می‌می شود تا تنوع در دنیای پیرامون مردان ساخته یا ایجاد می شود و همچنین از آن هم لذت ببرند. زمانی‌که مرد توجه‌ای به آن زیبایی‌ها و همچنین تنوع نکند، به نظرش افراط می‌آید وهمیشه از آن بابت شاکی می باشد که زن هزینه بی‌مورد می‌کند و همچنین با آن کار شوهر یا همسر خود مخالف می باشد. زنان بایستی و حتما سلیقه مردان را هم در آن مورد به کار گیرند تا احساس نارضایتی نکنند.

۳- چشم هم چشمی

چشم و همچنین هم چشمی زنان یکی دیگر از رفتارهایی می باشد که موجب آزار مردان می‌می شود؛ ولی باید توجه داشت مردان بایستی و حتما بدانند که در صورتی که آن خصوصیات نباشد البته نه در حد افراط، رقابت ساخته یا ایجاد نمی‌می شود و همچنین هیچ انگیزه و همچنین پیشرفتی در زندگی آنها صورت نمی گیرد.

جام نیوز

http://migna.ir/vdcjoyet.uqemtzsffu.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : ۳ رفتار زنان که مردان را اذیت می کند!

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *