یکشنبه , بهمن ۱ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / ۴۰ میلیون ایرانی در معرض سندرم بینایی رایانه

۴۰ میلیون ایرانی در معرض سندرم بینایی رایانه

۴۰ میلیون ایرانی در معرض سندرم بینایی رایانه

عضو هیئت مدیره انجمن علمی اپتومتری ایران گفت: بیش از ۴۰ میلیون ایرانی در معرض سندرم بینایی رایانه قرار دارند. کاهش بهره وری کاربران رایانه تا حدود ۲۰ قسمت و بخش، شامل عوارض اقتصادی آن سندرم می باشد.

به نقل از شبکه خبر، دکتر عباس عظیمی گفت: برابر بررسی کردن ها ۸۰ قسمت و بخش افرادی که هر روز خدا بیش از دو ساعت با رایانه کار می کنند، در معرض ابتلا به سندرم بینایی رایانه خواهند بود.

او همچنین با گفتن آنکه سندرم (یا «نشانگان») بسته ای از علائمی می باشد که به علت یک دلیل واحد ساخته یا ایجاد می گردد، افزود: سندرم بینایی کامپیوتر عبارت می باشد از تمام معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین علائمی که به دنبال کار طولانی با کامپیوتر ساخته یا ایجاد می می شود.

او همچنین کاهش بهره وری کاربران رایانه تا حدود ۲۰ قسمت و بخش را شامل عوارض اقتصادی سندرم بینایی رایانه عنوان کرد.

آن کارشناس، نشانه ها و علائم سندرم بینایی رایانه و همچنین یا CVS را شامل تاری دید، دو بینی، خشکی چشم، درد چشم، اشکال در تمرکز و همچنین سردرد عنوان کرد.

عظیمی با اشاره به پانزدهمین کنگره اپتومتری خراسان رضوی با موضوع سندرم بینایی کامپیوتر افزود: در آن کنگره سه روزه که از ۲۳ تا ۲۵ اردیبهشت ماه به همت انجمن اپتومتری خراسان رضوی برگزار می می شود، مهندسین و متخصصین اپتومتری از سراسر کشور گردهم می آیند.

به گفته او همچنین در آن کنگره روش های تشخیصی و همچنین درمانی سندرم بینایی رایانه و همچنین ابعاد متنوع و گوناگون و مختلف آن هم مورد بررسی کردن قرار می گیرد.

 

http://migna.ir/vdcau0ne.49nwo15kk4.html
برترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : ۴۰ میلیون ایرانی در معرض سندرم بینایی رایانه

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *