یکشنبه , تیر ۳۰ ۱۳۹۸
خانه / وبگردي / ۲۰ رکوردِ کتاب گینس، به نام آن مرد می باشد !

۲۰ رکوردِ کتاب گینس، به نام آن مرد می باشد !

۲۰ رکوردِ کتاب گینس، به نام آن مرد می باشد !

|۲۰ رکوردِ کتاب گینس، به نام آن مرد می باشد ! از پایگاه خبری ام سی

یک پیرمرد ۷۳ ساله هندی به تنهایی ۲۰ رکورد جهان را شکست تا ۲۰ بار نامش در کتاب رکوردهای گینس ثبت می شود.

به نقل از وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری ام سی به نقل از العالم، “هار بارکاش ریشی” می گوید که به تا حال ۲۰ رکورد جهان را شکسته می باشد و همچنین به همین سبب، خود را ” گینس ریشی می خوانَد.

ریشی در سال شمسی ۱۹۴۲، در یک سینما در دهلی نو پایتخت هند به دنیا آمد و همچنین نام او، نخستین بار، در سال شمسی ۱۹۹۰ وارد کتاب گینس شد. او در آن سال شمسی، به همراه دو تن از دوستانش، به مدت ۱۰۰۱ ساعت موتورسواری کرد.

لذتی که ریشی از درجِ نامش در کتاب گینس تجربه کرد، او را به تکرار آن تجربه برانگیخت؛ به آن ترتیب دست به اقداماتی عجیب و همچنین غریب زد که از میان آن هم ها می قدرت به رساندنِ پیتزا از دهلی نو به سانفرانسیسکو و همچنین همچنین نوشیدنِ یک شیشه سس کچاپ، در مدت کمتر از ۴ دقیقه اشاره کرد.

آن علاقۀ مفرطِ ریشی به او محدود نشد و همچنین به شوهر یا همسر خود نیز سرایت کرد. پاملا در سال شمسی ۱۹۹۱، با نوشتن کوتاه ترین وصیت نامۀ جهان، وارد کتاب گینس شد. در وصیت نامۀ او آمده می باشد: “همه چیز جهت پسرم”.

ریشی، بیش از ۵۰۰ خالکوبی روی بدن خود دارد و همچنین همین مساله شناخته شدن و شهرتِ او را به دنبال داشته می باشد. ولی باید توجه داشت با آن حال، او سخت ترین رکوردِ خود را جاسازی تعداد بسیاری نی در دهانش می داند.

ریشی می گوید: من رکورددارِ جاسازیِ ۴۶۹ نیِ شربت خوری در دهانم هستم.. جهت آن کار ناچار شدم حجم دهانم را پهناور و بزرگ کنم به همین دلیل همۀ دندان هایم را کشیدم تا بتوانم نی ها را در دهان جا کنم.

ریشی درزمان حاضر، ایدۀ خالکوبیِ عکس بزرگان و رهبران جهان را در سر می پروراند. از میان آن عکس ها می قدرت به عکس ناریندرا مودی نخست وزیر هند، باراک اوباما ریاست جمهوری آمریکا، ملکه الیزابت ملکۀ انگلستان و همچنین ماهاتما گاندی رهبر جنبش استقلال خواهی در هند اشاره کرد.

۲۰ رکوردِ کتاب گینس، به نام آن مرد می باشد ! در تاریخ ۲۶ May 2016 | 9:25 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

karajrasa.jpg

شکار یک زن در استرالیا توسط کروکدیل

شکار یک زن در استرالیا توسط کروکدیل |شکار یک زن در استرالیا توسط کروکدیل از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *