جمعه , آذر ۲۴ ۱۳۹۶
خانه / ورزشي / ۱۲ امتیاز ضروری برای پرسپولیس از ۵ بازی آینده خود

۱۲ امتیاز ضروری برای پرسپولیس از ۵ بازی آینده خود

۱۲ امتیاز ضروری جهت پرسپولیس از ۵ بازی بعدی خود

بنابه سخنان باشگاه پرسپولیس: از ۵ بازی قبل کسب ۴ امتیاز آمار خوبی نیست و همچنین جهت آنکه در جمع مدعیان قرار بگیریم بایستی و حتما در بازی های بعد بیش از حدنصاب امتیاز بگیریم.

دوازده امتیاز ضروری جهت پرسپولیس از ۵ بازی بعدی خود

به به گفته دیکاوو به نقل از خبر گزاری تسنیم: حسین عبدی در مورد ی پیروزی پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان به خبرنگاران گفت: در خصوص مسائل فنی آن بازی صحبتی ندارم، زیرا و به درستی که که شرح وظایف در باشگاه متغایر و متفاوت می باشد و همچنین در صورتی که موضوع فنی باشد آن هم را در نشست کمیته فنی مطرح خواهم کرد، ولی آن پیروزی از هر نظری جهت تیم مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری بود و همچنین امیدوارم تداوم داشته باشد.
او در ادامه نیز گفت: آرامش خوبی در تیم، باشگاه و همچنین حتی بین هواداران به سبب آن پیروزی شکل گرفته می باشد در ادامه نیز گفت ما بایستی و حتما تلاش کنیم تا آن روند ادامه پیدا کند تا تیم هرچه زودتر در جایگاه مناسبی در جدول قرار بگیرد.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در واکنش به آن پیشامد جدید که باخت‌های پی‌درپی سرخپوشان باعث شده بود از چند گزینه به عنوان جانشین برانکو نام برده می شود، گفت: آن حرف‌ها تنها و فقط شایعه بوده می باشد، زیرا و به درستی که در صورتی که قرار باشد اتفاقی در آن باره رخ دهد ابتدا هیئت مدیره در جریان آن هم قرار می‌گیرد و همچنین جز آن کسی نمی تواند جهت کادر فنی تیم اراده و تصمیم راسخ بگیرد.

عبدی نیز تاکید کرد که در شرایط سخت برناکو را را درک می کند و همچنین گفت: من خودم فنی هستم و همچنین نظر دارم مدیریت و همچنین سرمربیگری تفاوت بسیاری با هم ندارند و همچنین با یکی دو باخت نباید دست به تغییر در کادر فنی زد و همچنین تصمیمات عجولانه گرفت. بایستی و حتما به یک مربی به مقدار و اندازه کافی زمان داد و همچنین تیم او را آنالیز کرد تا بشود عکس‌العمل مناسب نشان داد. تصور کنید تو خودتان سرمربی تیمی هستید، آیا می‌می شود بعد از چهار بازی در مورد تیم تو قضاوت کرد؟ مسلماً آن‌روش نیست و همچنین بایستی و حتما به یک مربی زمان کافی داد تا بتواند برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تاکتیکی‌اش را در تیم پیاده کند.

او در مورد موفقیت پرسپولیس خوش بین می باشد و همچنین گفت: مسلماً هنگام و زمانی که نباید با دو سه باخت از بعدی تیم ناامید شویم، با یک پیروزی هم نمی‌می شود گفت بعدی درخشانی در انتظار‌ تیم ماست. در حال حاضر پرسپولیس از پنج بازی تنها و فقط چهار امتیاز کسب کرده می باشد، در حالی که یک تیم جهت آنکه بتواند در لیگ بماند بایستی و حتما از پنج بازی هفت امتیاز کسب کند و همچنین تیم‌های مدعی نیز از آن تعداد بازی بایستی و حتما بین ۱۰ تا ۱۲ امتیاز کسب کنند. آمار پرسپولیس به عنوان یک تیم مدعی در پنج بازی اول اصلاً خوب نبوده و همچنین تیم جهت قرار گرفتن در جمع مدعیان بایستی و حتما در پنج بازی بعدی خود اکثرا و بیشتر از حدنصاب امتیاز کسب کند که به عقیده من آن تیمی که من می‌بینم توانایی آن کار را دارد، البته به شرطی که عده ای شیطنت نکرده و همچنین حواشی جهت تیم ساخته یا ایجاد نکنند.

همچنین سخنگوی باشگاه پرسپولیس در آن‌باره افزود: بعدی پرسپولیس وابسته به خودش می باشد و همچنین آنکه تیم چگونه و چطوری هدایت می شود. یک تیم جهت رسیدن به موفقیت بایستی و حتما همه فاکتورهای مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را داشته باشد. برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی و همچنین اجرای مناسب آنها از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد. بخشی از کارها بر عهده عوامل باشگاه می باشد و همچنین دیگر باقی اتفاقاتی که در زمین رخ می‌دهد بر عهده ما نیست. هر تصمیمی که تا الان مدیریت باشگاه گرفته در راستای حمایت از تیم بوده و همچنین خوشحالیم از آنکه آن حمایت‌ها جواب داد و همچنین امیدواریم در بعدی هم همین‌روش باشد.

و همچنین همچنین پاسخ عبدی به سوال مدیریت باشگاه پرسپولیس چه زمانی نیت و اراده انتخاب اسپانسر دارد و همچنین در بعدی پرداخت حق‌ و همچنین حقوق افراد تیم از چه منبعی تأمین خواهد شد، فرمود:در مورد انتخاب اسپانسر منتظر به گفته سرپرست باشگاه هستیم. آنچه مسلم می باشد بایستی و حتما هر چه زودتر اسپانسر باشگاه را مشخص کنیم تا بتوانیم بدهی‌ها را پرداخت کرده و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی و مالی باشگاه را برطرف سازیم.

و همچنین نیز او همچنین در مورد آنکه باشگاه پرسپولیس منتظر کمک های اقتصادی و مالی هوادارانش می باشد، گفت: بحث کمک‌های مردمی اصلاً در هیئت مدیره مطرح نشده و همچنین نمی‌دانم آن حرف‌‌ها تا چه حد پایه و همچنین اساس دارد. شاید در صورتی که نقل قولی هم در آن باره از مسئولان باشگاه مطرح شده، تنها و فقط در حد یک اظهارنظر بوده می باشد.

http://www.dikavo.com/12-%D8%A7%D9%85%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D8%B2-%D8%B6%D8%B1%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-5-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A2%DB%8C/
جدید و تو و تازه ترین خبرهای اسپورت و ورزشی : ۱۲ امتیاز ضروری جهت پرسپولیس از ۵ بازی بعدی خود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد کریم بنزما، ستاره تیم فرانسه و همچنین بازیکن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *