جمعه , دی ۲۹ ۱۳۹۶
خانه / اجتماعي / یک دو سه،ورود پیام تبلیغاتی ممنوع!

یک دو سه،ورود پیام تبلیغاتی ممنوع!

یک دو سه،وارد شدن پیام تبلیغاتی ممنوع!

دیگر مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نیست از وارد شدن پیامک و اس ام اس و پیامک های تبلیغاتی شاکی باشید چراکه با سه شماره میتوانید از وارد شدن پیامک و اس ام اس و پیامک های تبلیغاتی به گوشی خود جلو گیری کنید.

به به گفته سرویس فضای مجازی باشگاه خبرنگاران،حتما تو هم در طول روز به علت وارد شدن پیامک و اس ام اس و پیامک های تبلیغاتی به گوشی خود اذیت شده اید؛پیامک و اس ام اس و پیامک هایی که به جرات می قدرت گفت هر روز تعداد آنها نسبت به روز قبل افزایش می یابد.

 تا به امروز هم برنامه جذاب و جالب و خوب نویسان جهت رفع آن مشکل و همچنین رضایت کاربران،برنامه جذاب و جالب و خوب های متعددی را طراحی و همچنین روانه بازار کرده اند ولی باید توجه داشت شاید نصب و همچنین بهره بری و استفاده ازاین همه برنامه جذاب و جالب و خوب ها جهت کاربرانی که تجربه بسیاری در آن باره نداردند خیلی هم راحت نباشد!

برنامه جذاب و جالب و خوب Clean Inbox یکی از برترین اپلیکیشن‌هایی می باشد که به مسدود کردن پیامک و اس ام اس و پیامک‌های تبلیغاتی و همچنین ناخواسته می‌پردازد.

روش کار:

۱ – برنامه جذاب و جالب و خوب  Clean Inbox را به صورت مجانی و رایگان دانلود کنید.

۲- برنامه جذاب و جالب و خوب را در گوشی نصب کنید

3198274 829 یک دو سه،ورود پیام تبلیغاتی ممنوع!

۳-با اجرا برنامه جذاب و جالب و خوب کشور محل سکونتتان یعنی ایران را انتخاب کنید و همچنین حالا علامت بزنید کدام پیامک و اس ام اس و پیامک وارد نشود.

3198275 403 یک دو سه،ورود پیام تبلیغاتی ممنوع!

گفتنی می باشد؛آن برنامه جذاب و جالب و خوب همچنین و علاوه براینکه به مسدود کردن شماره یا کلمات ویژه ای که در پیامک و اس ام اس و پیامک‌ها ارسال می‌می شود می پردازد می‌تواند پایانی جهت تماس‌های مزاحم یا MMS جهت گوشی هایی با نرم افزار آندروید و همچنین iOS باشد.

انتهای پیام/

http://www.yjc.ir/fa/news/5206962/%DB%8C%DA%A9-%D8%AF%D9%88-%D8%B3%D9%87%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D9%85%D9%85%D9%86%D9%88%D8%B9
بهترین خبرهای فرهنگی و اجتماعی : یک دو سه،وارد شدن پیام تبلیغاتی ممنوع!

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

4254164_881.jpg

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴ تیم نبض بازار باشگاه خبرنگاران، جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *