شنبه , مرداد ۲۷ ۱۳۹۷
خانه / علمي پزشكي / گزارش تصویری برگزاری مراسم نکوداشت دکتر مهرناز شهرآرای- روان شناس

گزارش تصویری برگزاری مراسم نکوداشت دکتر مهرناز شهرآرای- روان شناس

به گفته عکسی نمایش مراسم نکوداشت دکتر مهرناز شهرآرای- روان شناس

به به گفته میگنا در مراسم نکوداشت سرکار خانم دکتر مهرناز شــهرآرای که با حضور بعضی اساتید روان شناسی،علم پزشکی جدید و همچنین دانشجویان آن استاد پیشکسوت دانشگاه تربیت معلم سابق در سالن ۱۷ شهریور دانشگاه خوارزمی برگزار شد اساتید و همچنین همکاران مطرح او همچنین با قرار گرفتن در پشت تریبون به وصف ویژگیهای مهم اخلاقی ،شخصیتی و همچنین حرفه ای استاد شهرآرای پرداختند.migna ir 41447w sharara10b23 گزارش تصویری برگزاری مراسم نکوداشت دکتر مهرناز شهرآرای  روان شناس

شامل آن اساتید می قدرت به چهره های ذیل اشاره کرد:
-دکتر محمد حسین عبدالهی ریاست دانشکده روان شناسی و همچنین علوم تربیتی دانشگاه خوارزمی
-دکتر علیرضا مرادی ، عضو هیات علمی دانشگاه خوارزمی و همچنین مدیر تیم روان شناسی
-دکتر ولی الله فرزاد، عضو هیات علمی دانشگاه خوارزمی
-دکتر تاجیک اسماعیلی عضو هیات علمی دانشگاه تهران
-دکتر علیرضا کیامنش، عضو هیات علمی دانشگاه خوارزمی
-دکتر زمانی ، عضو هیات علمی دانشگاه تهران
-دکتر رمضان حسن زاده ، عضو هیات علمی دانشگاه ازاد ساری
-دکتر لادن فتی ، عضو هیات علمی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید تهران
-خانم دکتر نوروزیان پزشک متخصص مغز و همچنین اعصاب عضو هیات علمی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید ایران

migna ir 41447w sharara102 گزارش تصویری برگزاری مراسم نکوداشت دکتر مهرناز شهرآرای  روان شناس 

دکتر علیرضا مرادی،مدیر تیم روان شناسی دانشگاه خوارزمی گفت: در صورتی که از چند معلم پهناور و بزرگ در دانشگاه تربیت معلم نام ببریم قطعا خانم دکتر شهرآرای زینت دانشکده ما بودند و همچنین بدون تعارف هنوز نتواستیم چای خالی ایشان را پرکنیم و همچنین همه دوستان هم می دانند. دکتر شهرآرای در نظم و همچنین انضباط و همچنین وقت شناس بوند و همچنین در ساعت رفت و همچنین آمدشان خیلی دقیق بودند . نقطه دوم آرامش و همچنین متانت ایشان و همچنین عدم تندی ،عصبانیت و همچنین مسئولیت پذیری ایشان در حد اعلا بود. در اخلاق حرف اول را می زدند و همچنین جهت ایشان هیچوقت گرفتن پست و همچنین مقام در دانشگاه مهم نبود و همچنین ایشان خیلی زیاد بروز و همچنین کارآمد بودند و همچنین شاگرد اول مجموعه بودند .
دکتر مرادی گفت : به عنوان یک برادر و همچنین کسی که یک مسئولیت کوچک در قبال دانشجویان داریم از دکتر شهرآرای هم میخواهم در صورتی که صلاح می دانند یک هنگام و زمانی که برایمان تنظیم کنند تا همکاری مجددی در دانشگاه با همدیگر داشته باشیم. 

migna ir 41447w sharara1028 گزارش تصویری برگزاری مراسم نکوداشت دکتر مهرناز شهرآرای  روان شناس

در ادامه مراسم نیز چند پخش کلیپ عکسی از زندگینامه استاد شهرآرای و همچنین سخنان چند تن از اساتید مقیم خارج کشور بصورت که با وبکم ضبط شده بود شامل آلن بیشاب، شهرزاد و همچنین شهریار فرزندان خانم دکتر شهرآرای، خانم دکتر بهشته عبدی از دانشگاههای هاروارد و همچنین انگلیس در سالن پخش گردید . 
در قسمت و بخش پایانی مراسم نیز دکتر مهرناز شهرآرای در حالیکه تحت تاثیر جو مراسم قرار گرفته بود ضمن پاسخ به ابراز احساسات همکاران و همچنین شاگردان دیروزش گفت: سی سال شمسی از عمرم را در کنار همکاران روان شناس در دانشگاه تربیت معلم گذراندم و همچنین امروز احساس کردم ۳۰ سال شمسی عمرم را خیلی مفید گذراندم .

migna ir 41447w sharara102202Untitled 1 گزارش تصویری برگزاری مراسم نکوداشت دکتر مهرناز شهرآرای  روان شناس

او همچنین گفت : اریکسون می گوید: در صورتی که بعد ۷۰سال عمر، برگردم به عقب و همچنین احساس رضایت کنم ، رکود را تجربه نمی کنم؛ من امروز حضور بعضی بزرگواران را انتظار نداشتم و همچنین برایم شگفت انگیز بود.

دکتر شهرآرای ادامه داد: نکوداشت، یک پیشامد جدید یا پدیده فردی نیست بلکه یک پدیده فرهنگی و اجتماعی، میان نسلی می باشد و همچنین سپاسگزارم و همچنین تشکر می کنم از زحمتی که عزیزانم  کشیدند: خاطره و همچنین یاد مادر بزرگوارم را که خود بودن، عشق غیرمشروط و همچنین خلوص را به من یاد داد؛ از پدرم بخاطر تلاش و همچنین رویارویی با واقعیت ها و همچنین سختی های زندگی، که تاب آوری را در من نهادینه کرد، از دو خواهر و همچنین دو برادر عزیزم که زندگی را با همدلی، مشارکت و همچنین ذهن بینی تجربه کردم و همچنین پایه های موفقیت من شدند. و همچنین همچنین سپاس از همسفر زندگی ام دکتر مدنی پور، شریکی که بیش از ۴۵ سال شمسی یار من و همچنین همکار من و همچنین پشتکار من در زندگی شغلی و همچنین خانوادگی من بودند و همچنین از شهریار و همچنین شهرزاد فرزندان عزیزم تشکر می کنم که بخاطر آنکه معلم خوبی جهت دانشجویان باشم زمان هایی از من دور بودند. ولی باید توجه داشت ما جهت رویارویی با آن چالش ها آمادگی های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را تدریجاً بدست آوردیم . همچنین گرامی بدارم تاثیر بعضی از اساتید و همچنین نظریه پردازان را که سعادت همکاری با آنها را داشتم:  برنارد واینز که استاد انگیزش من بودند، آقای براندب، در باره عزت نفس ، دکتر ثریاندس در باره روان شناسی فرهنگ و همچنین تاثیرپذیری فرهنگ های جمع گرا، دکتر کی تاناما در پیشامد جدید بهزیستی و همچنین فرهنگ جامعه، دکتر رابرت استنبرگ نظریه پرداز سه کمانی هوش و همچنین دکتر پاول تورنس مرد و همچنین پدر خلاقیت.

migna ir 41447w sharara1021 گزارش تصویری برگزاری مراسم نکوداشت دکتر مهرناز شهرآرای  روان شناس

شهرآرای افزود: خیلی زیاد خشنودم که دانشگاه تربیت معلم دیروز و همچنین خوارزمی امروز نکوداشت های علمی را در زمان عمودی بودنشان برگزار می کند نه افقی بودنشان( جذاب و جالب و خنده و همچنین تشویق حضار)  و همچنین آن مراسم در حضور فرد، باعث دلگرمی و همچنین اصلاح فرهنگ مرده پرستی می می شود .

آن استاد برجسته و همچنین پیشکسوت روان شناسی ادامه داد: بجای نکوداشت و همچنین تکریم استاد بهتر می باشد بگوییم معلم ، و همچنین من معلم هستم زیرا و به درستی که معلمی عشق می باشد و همچنین استادی یک موفقیت و همچنین رتبه، ولی باید توجه داشت بهتر می باشد مراسم نکوداشت در زمان خدمت فرد و همچنین در زمان خروج فیزیکی از دوران کاری برگزار کنیم تا به انتقال تجربه بین نسلی و همچنین توسعه پایدار کمک می شود.

به به گفته میگنا دکتر مهرناز شهرآرای در ادامه سخنان خود افزود: در صورتی که جامعه ما بر آن شده که کارکرد دانشگاه تولید و همچنین توزیع علم و همچنین تربیت متخصص اخلاق مندی باشد، ما بایستی و حتما در گزینش های خود دقت نظر اکثرا و بیشتر داشته باشیم. هدف ما بایستی و حتما رشد و همچنین توسعه دیگران و همچنین رسالت در حفظ بهزیستی آحاد جامعه باشد . ما بایستی و حتما در دانشگاهی که کارکرد تولید علم دارد شرایطی فراهم کنیم که دروندادهای نظام فردی به بروندادهایی تیمی تغییر پیدا کردن می شود که باعث سربلندی ملی و همچنین جهانی ما باشند. و همچنین آن زمانی میسر می باشد که باتجربه ها مورد توجه قرار گیرند و همچنین شرایطی فراهم کنیم که آنان چه در زمان مسئولیت و همچنین چه بعد از آن هم بتوانند باعث ارتقای اساتید جوانتر و همچنین دانشجویان باشند.

آن استاد پیشکسوت دانشگاه تربیت معلم پیشین، گفت: در عصر دیجیتال مبحث تعاملات دوسویه مطرح می باشد یعنی نه تنها دانشجو از استاد یاد می گیرد بلکه استاد نیز از دانشجو یاد می گیرد و همچنین می آموزد.

دکتر شهرآرای با اشاره به آنکه پدیده بازنشستگی آرامگاهی؛ که مبتنی می باشد بر یک نظر؛ از دل برود، هرآنچه که از دیده برود، یعنی قدر و همچنین منزلت علمی و همچنین انسانی اساتید و همچنین شیوه بازنشسته شدن آنها را رعایت کنیم.

او همچنین افزود: سخن آخرم متوجه همکاران من در علوم انسانی بخصوص در روان شناسی و همچنین علوم تربیتی می باشد. وظیفه ما در آن گرایش ها به مراتب سنگین تر از گرایش های دیگر می باشد . هدف ما تنها و فقط تولید و همچنین توزیع علم نیست بلکه پدیده انسان سازی و همچنین سالم سازی فرد و همچنین جامعه می باشد. آن کار هرکسی نیست و همچنین شرایط و همچنین خصوصیت خاص خودش را می خواهد شامل التزام نظری و همچنین عملی به اخلاق عمومی و همچنین اخلاق حرفه ای ، من امیدوارم با کمک وزارت علوم و همچنین نهاد نظام روان شناسی و همچنین مشاوره روی مساله گزینش و همچنین ارائه مجوز در رشته روان شناسی به نقطه ای برسیم تا روان شناسی در علوم انسانی بتواند جایگاه خودش را تثبیت کند.

دکتر شهرآرای گفته استمن امروز حسی داشتم که به یاد ندارم قبلا تجربه کرده باشم . مازلو روان شناس پهناور و بزرگ انسانگرا از تجربه ” آخر” یاد می کند. از تک تک تو که از راههای دور و همچنین نردیک به آن مراسم آمدید و همچنین آن تجربه را پدید آوردید تشکر می کنم و همچنین سپاسگزارم .
در حال تکمیل تصاویر اکثرا و بیشتر:
نقطه: تصاویر غیره ای از آن مراسم به محض گرفتن تا ساعاتی دیگر بارگذاری خواهد شد

به گفته از : علی عظیمی – پایگاه خبری میگنـــا
عکاس: حمید یونسی

http://migna.ir/vdcci4q1.2bqpp8laa2.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : به گفته عکسی نمایش مراسم نکوداشت دکتر مهرناز شهرآرای- روان شناس

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *