یکشنبه , بهمن ۱ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / گرفتگی عضلات در هنگام خواب شبانه را جدی بگیرید

گرفتگی عضلات در هنگام خواب شبانه را جدی بگیرید

گرفتگی عضلات در هنگام خواب شبانه را جدی بگیرید

محمدرضا درستکار متخصص طب فیزیکی و همچنین توانبخشی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران تصریح کرد: گرفتگی عضلات به معنی انقباض کوتاه و همچنین غیرارادی عضله می باشد که در آن هم یکی از عضلات بدن بدون اراده و همچنین به صورت ناگهانی دچار انقباض شده و همچنین شل نمی‌می شود.
او همچنین با گفتن آنکه تشخیص علت کاملا دقیق گرفتگی عضلات بدن تا حدودی دشوار می باشد، اظهار داشت: با آن حال بایستی و حتما درمان بیماری به موقع صورت گیرد تا از بروز معظلات و مسائل و مشکلات شدید و همچنین حتی خطرناک پیشگیری می شود.

درستکار تاکید کرد: گرفتگی عضلات به ویژه عضلات پا در هنگام خواب شبانه در صورتی که شدید و همچنین مداوم باشد بایستی و حتما جدی گرفته شده و همچنین خود مبتلا به موقع به پزشک رفت و آمد و مراجعه کند.

او همچنین گفت: افرادی که دچار بیماریهای نظیر بیماریهای قلبی و همچنین عروقی کلیوی عصبی و همچنین مغزی و همچنین فشار خون بالا خواهند بود بایستی و حتما اکثرا و بیشتر مراقب سلامتی خود باشند و همچنین گرفتگی عضلات بدن را اکثرا و بیشتر جدی بگیرند.
درستکار افزود: زنان باردار نیز بایستی و حتما اکثرا و بیشتر از سایر زنان مراقب عارضه گرفتگی عضلات بدن باشند و همچنین در صورت بروز آن عارضه با پزشک خود مشورت کنند.

http://migna.ir/vdcj8tet.uqey8zsffu.html
بهترین خبرهای اسپورت و ورزشی : گرفتگی عضلات در هنگام خواب شبانه را جدی بگیرید

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *