چهارشنبه , دی ۲۷ ۱۳۹۶
خانه / ورزشي / کی روش زمانی برای فوتبال ایران مفید است

کی روش زمانی برای فوتبال ایران مفید است

کی روش زمانی جهت فوتبال ایران مفید می باشد

مجید حلوایی: در خصوص اولین دیدار ایران و همچنین شیلی که در مسابقات جام استقلال برزیل برگزار شد، گفت: ما در آن هم مسابقات که به نوعی جام جهانی کوچک هم نامگذاری شده بود با تیم‌های پرتغال، ایرلند، شیلی و همچنین اکوادور همگروه بودیم. بعد از بازی با پرتغال که ستاره‌هایی مانند اوزه بیو را داشت به مصاف شیلی رفتیم که جهت من یک بازی تاریخی می باشد.

او همچنین افزود: آن هم زمان تیمسار مصطفی مکری ریاست فدراسیون بود که همراه با ما به برزیل آمده بود. او به خداوند تبارک و تعالی بیامرز محمد رنجبر که سرمربی تیم‌مان بود گفته بود به من بازی ندهد و همچنین رنجبر هم که روی من و همچنین پرویز قلیچ‌خانی در دفاع وسط حساب باز کرده بود به مکری گفت در صورتی که آن کار را کند، جواب ملت را چه بدهد؟ به هر حال من در دفاع بازی نکردم و همچنین فشارها باعث شد در پست هافبک به کار گرفته شوم.

مدافع اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان و همچنین زننده اولین گل ایران به شیلی، خاطرنشان کرد: با آنکه در پست تخصصی خودم نبودم ولی باید توجه داشت خیلی بهتر از پست دفاع بازی کردم. در آن هم بازی یک پاس خوب به خداوند تبارک و تعالی بیامرز غلامحسین مظلومی دادم که نتوانست گلزنی کند و همچنین یک شوت هم زدم که به تیر دروازه خورد ولی باید توجه داشت شوت بعدی‌ام وارد دروازه شیلی شد.

حلوایی یادآور شد: شیلی در آن هم زمان ستاره‌های بسیاری داشت که اکنون به صورت دقیق نام آنها یادم نیست ولی باید توجه داشت کارلوس کاسلی را که دو بار به ما گل زد، به خاطر دارم. یک بازیکن هم داشتند که در تیم منتخب جهان بود و همچنین از نفرات مطرح آن هم تیم به شمار می‌آمد. در کل می‌قدرت گفت شیلی از تیم‌های خوب آن هم زمان فوتبال آمریکای جنوبی به شمار می‌رفت.

او همچنین در مورد تفاوت آن هم نسل فوتبال ایران و همچنین شیلی با نسل فعلی که فردا (پنجشنبه) به مصاف هم خواهند رفت، گفت: تفاوت آن هم نسل به آن نسل خیلی زیاد زیاد می باشد. در آن هم زمان تیم ما کاملاً هجومی بود و همچنین در تمام بازی‌ها و همچنین در مقابل بهترین تیم‌های دنیا حمله می‌کردیم ولی باید توجه داشت تیم ملی ما اکنون تنها و فقط در فاز دفاعی خوب می باشد و همچنین کی‌روش اهمیت بسیاری به خط حمله نمی‌دهد. در تیم شیلی هم هرچند ستاره‌هایی حضور دارند ولی باید توجه داشت اکنون آن دسته از بازیکنان در دیدارهای دوستانه مراقب ساق پای‌شان خواهند بود و همچنین آن بازی‌ها را چندان جدی نمی‌گیرند. من در آن بازی ۷۰ قسمت و بخش به شیلی شانس می‌دهم و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم ما تنها و فقط ۳۰ قسمت و بخش شانس پیروزی داریم.

مدافع اسبق تیم ملی در مورد بحث ادامه همکاری کارلوس کی‌روش با تیم ملی اظهار داشت: به نظر من کی‌روش مقصد بعدی خودش را هم انتخاب کرده که اینگونه حرف از رفتن می‌زند. او مربی با دانشی می باشد و همچنین بینش بالایی هم از فوتبال دارد. قطعاً مربیان خارجی در آن سطح بهتر از مربیان ما خواهند بود. نه آنکه مربیان خودمان دانش کافی نداشته باشند ولی باید توجه داشت پیاده کردن دانش در مربیان خارجی بهتر از مربیان ایرانی می باشد.

حلوایی تصریح کرد: کی‌روش هم به نظر من دیسیپلین و همچنین نظم خوبی در تیم ملی ساخته یا ایجاد کرده ولی باید توجه داشت دستاوردی جهت فوتبال ما نداشته اشت. او از بازیکنانی در تیم ملی بهره بری و استفاده می‌کند که به بعدی تیم ملی کمکی نمی‌کند و همچنین به نظرم با آن انتخاب‌ها در حال سوزاندن یک نسل فوق‌العاده فوتبال ایران می باشد. کی‌روش زمانی جهت فوتبال ما مفید خواهد بود که تیم ملی را رها کند و همچنین به سمت تیم‌های پایه برود که با توجه به تراز اول بودنش در دنیا چنین کاری انجام نخواهد داد. پس بهتر می باشد او برود و همچنین ما در فوتبال‌مان از مربیانی مانند رایکوف بهره بری و استفاده کنیم که در فوتبال پایه کار می‌کنند و همچنین بی‌نهایت هم تأثیرگذار خواهند بود.

http://www.dikavo.com/%DA%A9%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D9%88%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%81%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D8%AA/
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : کی روش زمانی جهت فوتبال ایران مفید می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد کریم بنزما، ستاره تیم فرانسه و همچنین بازیکن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *