شنبه , آذر ۴ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / کندر، درمان موثر سرطان

کندر، درمان موثر سرطان

کندر، درمان موثر سرطان

درخت بزولیا (Boswellia) که صمغ کندر از آن هم به دست می آید دارای ۴ گونه متنوع و گوناگون و مختلف می باشد که هر یک صمغی با کمی تفاوت تولید می کند.

غلظت صمغ به زمان برداشت آن هم ارتباط دارد. نتایج تحقیقات نشان می دهد که این صمغ حاوی ترکیب های مهم ضد سرطانی می باشد. این موضوع برای شهروندان و مردم شهر چین تازگی ندارد زیرا در طب قدیم چین، صمغ کندر برای درمان سرطان بهره بری و استفاده می شد و همچنین هنوز هم مورد بهره بری و استفاده قرار می گیرد.

درمان سرطان پروستات:
نتایج تحقیقات سال شمسی ۲۰۱۰ نشان می دهد که ترکیب های فعال موجود در صمغ کندر، مانع بروز سرطان پروستات می می شود. این ترکیب اسیدی که از درخت صمغ کندر گرفته می می شود به روش موثری سلول های سرطانی پروستات را از بین می برد.

درمان لوسمی:
نتایج تحقیقات دیگر نیز نشان می دهد که عصاره صمغ کندر لوسمی حاد ملوئیدی را درمان می کند. لوسمی حاد ملوئیدی، نوعی سرطان می باشد که روی مغز استخوان تاثیر می گذارد. این بیماری زمانی شروع می می شود که گلبول های سفید به سلول های سرطانی تبدیل می می شود. نتایج آزمایش ها نشان می دهد عصاره صمغ کندر به روش موثری مردن و مرگ سلول های سرطانی را ۲۰ قسمت و بخش افزایش می دهد.

درمان سرطان مثانه:
نتایج تحقیقات دیگری که در سال شمسی ۲۰۰۹ انجام گرفت نشان می دهد عصاره صمغ کندر بدون تاثیرگذاری روی سلول های سالم، سلول های سرطانی در مثانه را از بین می برد.محققان انگلیسی دریافتند که چگونه استایل- ۱۱- کتو- بتا- بوزولیک (Acetyl-11-keto-beta-boswellic acid) سرطان تخمدان را در حالت پیشرفته درمان می کند.

این ماده ترکیبی می باشد که در عصاره صمغ کندر یافت می می شود. طبق آمار نهاد بهداشت جهانی، سرطان، علت عمده مردن و مرگ در جهان می باشد.

 58403022105904320987 کندر، درمان موثر سرطان

http://migna.ir/vdcb8zbf.rhbg8piuur.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای اسپورت و ورزشی : کندر، درمان موثر سرطان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *