چهارشنبه , دی ۲۷ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / کلسترول بالا نشانه این بیماری ست

کلسترول بالا نشانه این بیماری ست

کلسترول بالا نشانه آن بیماری ست

3072903 487 کلسترول بالا نشانه این بیماری ستپیام فرهبخش متخصص تغذیه در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، گفت: در کلسترول خون در آزمایشات به سه شکل دیده می می شود، در شکل اول که به صورت کلسترول تام می باشد، در صورتی که عدد آن هم زیر ۲۰۰ باشد نرمال و همچنین در شکل دوم که حالت مرزی دارد بین ۲۰۰ تا ۲۴۰ می باشد و همچنین در صورتی که کلسترول بالاتر از ۲۴۰ باشد فرد قطعاً قبلا به کلسترول بالا یا هایپر کلسترول می باشد.

او همچنین افزود: کلسترول غیره ای به نام کلسترول بد داریم که در بین عموم شناخته شده و همچنین به کلسترول LDL موسوم می باشد.

دکتر فرهبخش همچنین اظهار داشت: زمانی که مقدار و اندازه و میزان کلسترول HDL بالا رود فرد را مستعد به بیماریهای قلبی و همچنین عروقی و همچنین سکته‌های قلبی می کند.
او همچنین با اشاره به آنکه در صورتی که کلسترول ال دی ال بالاتر از ۱۳۰ باشد اوضاع هشدار می باشد و همچنین در صورتی که بالای ۱۶۰ باشد بالا به حساب می‌آید، گفت: آن کلسترول بالا در بسیاری از عادات بد غذایی اشخاص تأثیر دارد و همچنین مثل بهره بری و استفاده از چربی‌های اشباح، چربی‌هایی که در روغن‌های حیوانی و همچنین چربی‌هایی گوشت، پوست مرغ وجود دارد دیدن می می شود.

http://migna.ir/vdcfcydm.w6dxjagiiw.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : کلسترول بالا نشانه آن بیماری ست

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *