چهارشنبه , خرداد ۱۴ ۱۳۹۹
خانه / حوادث / کلاهبرداری در پوشش مسکن مهر

کلاهبرداری در پوشش مسکن مهر

کلاهبرداری در پوشش مسکن مهر

9309 11m1240 کلاهبرداری در پوشش مسکن مهر

با وصول چندین فقره پرونده مبنی بر کلاهبرداری و پیش فروش آپارتمان های مسکن مهر، موضوع در دستور کار کارگاهان پلیس آگاهی استان چهارمحال و بختیاری قرار گرفت.

پس از انجام اقدامات اولیه پرونده و اخذ شکایت شکات، بررسی اسناد، قولنامه های موجود و فیش های واریزی مشخص گردید افرادی به هویت های معلوم با ثبت نام ۲ واحد در طرح مسکن مهر اقدام به پیش فروش به ۸ نفر به ارزش کلی ۳ میلیارد و پانصد میلیون ریال کرده اند.

پس از انجام استعلامات لازم و اخذ دستور قضایی متهم که از کارمندان خدماتی آموزش و پرورش استان بود شناسایی و دستگیر گردید و از وی بازجویی به عمل آمد که به موضوع کلاهبرداری با متهمین فوق الذکر اعتراف کرد و عنوان داشت از طریق شخصی به نام «ن-ا» که فامیلم بود با «ل-ث» آشنا شدم و به ازای هر واحدی که من می فروختم مبلغی ناچیز به من می دادند و در حال حاضر متواری هستند و اطلاعی از محل مخفی شدن آن ها ندارم.

در ادامه رسیدگی به پرونده از طریق استعلام از ثبت احوال و بانک های برون سازمانی آخرین آدرس اعلامی خانواده متهم شناسایی شد که پس از بررسی مشخص گردید خانواده خود را نیز رها کرده و متواری گردیده که با انجام اقدامات فنی و انجام ۴ فقره نیابت قضایی در تهران شناسایی، دستگیر و به این استان منتقل گردید.

در تحقیقات به عمل آمده از متهم، وی به جرم کلاهبرداری معترف و با قرار سه میلیارد ریالی تحویل زندان شهرکرد گردید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عکسهای از دستگیری راهزنان جنوب تهران

عکسهای از دستگیری راهزنان جنوب تهران باند ۵ نفره دزدان راهزن محموله‌ کامیون‌ها با تلاش …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *