شنبه , شهریور ۲ ۱۳۹۸
خانه / ورزشي / کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد

کریم بنزما، ستاره تیم فرانسه و همچنین بازیکن هجومی تیم رئال مادرید می باشد که ساعاتی پیش خبر بازداشت او همچنین به گوش رسید.

 

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد

به نقل از دیکاوو به نقل از جام جم: کریم بنزما ملی پوش فرانسوی رئال مادرید که یکی از ستاره های آن تیم می باشد، به دلیل دست داشتن در تهدید کردن هم تیمی خود یعنی والبوئنا در تیم ملی فرانسه به دلیل یک ویدئوی غیر اخلاقی دستگیر شد. 

Benzema11 300x169 کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد

گفته می می شود تیمی با داشتن یک ویدئوی غیر اخلاقی از والبوئنا، به اخاذی از او می پرداختند و همچنین هم اکنون نیز پلیس به دنبال پیدا کردن اشخاص مرتبط با آن اتهام می باشد که گویا کریم بنزما یکی از آن هم اشخاص می باشد. در آن ارتباط و رابطه پلیس به منزل و خانه جبرئیل سیسه هم حمله کرده می باشد، او که به تازگی اعلام بازنشستگی کرده بود ساعاتی بعد از بازداشت آزاد شد. دستگیری کریم بنزما می تواند یک رسوایی پهناور و بزرگ جهت باشگاه رئال مادرید باشد. 

کریم بنزما بازیکن مطرح و همچنین محبوبی می باشد و همچنین آن کار ممکن می باشد دوستداران و همچنین طرفداران او را کم کند. همچنین دستگیری او همچنین ممکن می باشد یک لطمه بزرگی به باشگاه رئال مادرید بزند. هرچند که از او همچنین چنین کاری بعید می باشد ولی بلاخره در عرصه فوتبال چنین کارهایی نیز انجام می می شود و همچنین حال ما منتظریم ببینیم چه خواهد شد. آیا آن ستاره فرانسوی و همچنین مورد مطرح همه واقعه در چنین کاری دست داشته می باشد؟ 

نظر تو چیست؟ آیا کریم بنزما واقعا مرتکب چنین کار شرم آوری شده می باشد؟ نظرات و همچنین سوالات خود را با ما در میان بگذارید

http://www.dikavo.com/%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D8%A8%D9%86%D8%B2%D9%85%D8%A7-%D9%81%D9%88%D9%82-%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%88%DB%8C-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%B4%D8%AF/
برترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تیم رئال مادرید منتظر بازگشت کریم بنزما است

تیم رئال مادرید منتظر بازگشت کریم بنزما می باشد کریم بنزما یکی از بازیکنان مطرح …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *