یکشنبه , بهمن ۱ ۱۳۹۶
خانه / مقالات / کاربرد نرم افزارها در بیزینس های آنلاین

کاربرد نرم افزارها در بیزینس های آنلاین

کاربرد نرم افزارها در بیزینس های آنلاین

ارزیابی های اخیری که بر روی ۱۵۰ بیزینس برتر شده است بیانگر اصلاح اوضاع سرمایه گزاری مدیران در منطقه بر روی اینترنت است . به ویژه کسب و کار در تجارت الکترونیک با تمرکز بر روی بروزرسانی جایگزین فناوری شبکه ها است ، به عنوان مثال خرده فروشان الکترونیکی ،ارائه دهندگان خدمات تیم های گسترش از عبارت افرادی هستند که در بیزینس خود از وسایل دیجیتالی شبکه مصرف می کنند. مدیران باید تذکر را بیش از پیش به سوی تغیرات لحظه در ضمینه شبکه های تلفن همراه ی،شبکه های ابری و ریسک های شبکه جلب کنند. دستیابی به شرایط خوب ، تبدیل به مورد مهم در تاپیک های شبکه های آنلاین شده است. صرفه جویی در تعرفه ها برنامه های شبکه ای برنامه های جهت افزایش دسترسی و اتصال در حال تبدیل شدن به بخش مهم خوب یت بیزینس اینترنتی و فروش کالاها آن است .

کسب و کار در فضای ابری

امروزه هر فردی که به بیزینس اینترنتی در همه جهان دسترسی داشته باشد،کلمه محاسبات ابری را دید ه است.این فضا به شما امکان دسترسی مدیریت اطلاعات در سرور های اینترنتی را داده در زمینه های خصوصی عمومی در حال پیشرفت است .

کسب کار در حال حرکت به سوی ذخیره فضایی اطلاعات در فضای ابری است زیرا با استفاده از آن می توان به اطلاعات در هر زمان و هر مکانی داشت. متخصصین پیش بینی می کنند که به زودی، محاسبات ابری جایگزین ذخیره سازی انتقال اطلاعات بهروش های قدیمی شبکه ای خواهند شد، محاسبات ابری در حال پیشرفت است زیرا دسترسی به آن به عنوان سرویس دهنده بسیار ارزان است ، مصرف از محاسبات فضای ابری باعث مصرف کمتر از دستگاه های فیزیکی می شود، پس اگر رایانه ای دچار مساله یا خرابی شود، باعث آسیب کمتری به کسب کار خواهد شد که این مسئله دقیقا حاوی افرادی می شود که همواره در حال مسافرت بوده و مکان های مفرق ی برای کار دارند تجارت آن ها نیازمند اطاعاتشان است.

vpn in business 300x207 کاربرد نرم افزارها در بیزینس های آنلاین
کریو

مطالعات اخیر نشان می دهد که بسیاری از کسب ها در حال انتقال از محیط های آلوده به سوی کامل یا ناقص به فضای ابری هستند . یکی از نمونه های اصلی این انتقال، مجموعه پیشرو در طراحی و مهندسی شرکـت autodesk است که اخیرا امکان ذخیره اطلاعات را در فضای ابری در برنامه شبیه ساز طراحی را فراهم کرده است،این شرکـت متوجه شده است که مصرف از فضای ابری جهان ی ی را به سوی استفاده و مدیریت کاربران فراهم می نماید .

آینده کسب کار اینترنتی دسترسی به اطلاعات آنلاین است به همین حفظ امنیت اطلاعات به مسئله با اهمیت تبدیل شده است. اکثر فضاها و محاسبات ابری دارای امنیت کافی برای استفاده در کسب و کار های آنلاین نیستند.
افزایش سرمایه گزاری در کسب کار با VPN

همان گونه که در ابتدای این مقاله گفته شد نقد ها نشانگر ارزش امنیت VPN و فیلتر شکن است به طوری که تبدیل به ده بیزینس برتر در سرمایه گزاری شده است.

VPN توانسته نظر عموم را به عنوان وسائل مفید در برقراری امنیت در کسب و کار به خود جلب نماید ، ۵٪ از بودجه کسب و کار به مصرف از شبکه اختصاصی مجازی یا VPN اختصاص یافته اصلی آن افزایش امنیت کارایی است ، در مقاله ای که جمعی از متخصصین روزنامه گاردین انگلستان انتشار داده اند مصرف از VPN می تواند انعطاف پذیری و حفظ حریم خصوصی برای کسب کار آنلاین را اصلاح بخشد.

در بلند مدت، وی پی ان می تواند امنیت سرویس های اینترنتی را افزایش داده که این علت ی خوب برای تجارت آنلاین است ، در جهان یی که مصرف از تجارت آنلاین در حال ارتقا است، مجموعه کوچک بزرگ می تواند از ارائه دهندگان وی پی ان بهره مند شوند.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سرور اختصاصی چیست؟

سرور اختصاصی چیست؟ سرور اختصاصی یک کامپیوتر در یک شبکه مادی و معنوی برای خدمت به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *