یکشنبه , بهمن ۱ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / چگونه سرعت پیر شدن مغز را کاهش دهیم؟

چگونه سرعت پیر شدن مغز را کاهش دهیم؟

چگونه سرعت پیر شدن مغز را کاهش دهیم؟

«کریستین یافه»‌ از کلینیک اختلال حافظه در سان‌فرانسیسکو گفت: با گذشت زمان مغز دچار تغییراتی می‌می شود ولی باید توجه داشت بعضی از آن تغییرات که شاهد آنها هستیم به آن مفهوم نیست که اوضاع وحشت‌آوری اتفاق افتاده‌ می باشد.

به گفته آن تیم تخصصی در حالی که بالا رفتن سن آسیب بیشتری به بعضی از اشخاص وارد می‌کند اکثرا و بیشتر شهروندان و مردم شهر می‌توانند جهت بهبود کیفیت سلامتشان اقدامات پیشگیرانه جدی و همچنین موثر انجام دهند. پزشکان بر اساس بررسی کردن خود اظهار داشتند: اشخاص می‌توانند جهت حفظ عملکرد و همچنین کارایی ذهنی مغزشان اقداماتی را انجام دهند که داشتن فعالیت جسمی کافی، کنترل فشارخون، پیشگیری و همچنین کنترل دیابت و همچنین خودداری از مصرف سیگار شامل آن راهکارها می باشد. اشخاص بزرگسال نیز بایستی و حتما نسبت به اوضاع سلامت و همچنین درمان خود توجه داشته باشند چرا که می‌تواند بر سلامت ذهنی آنان تاثیر بگذارد.

داشتن زندگی فرهنگی و اجتماعی فعال در ارتقاء سلامت ذهنی و همچنین ادراکی فرد تاثیرگذار می باشد. همچنین اشخاص بزرگسال بایستی و حتما نسبت به اوضاع و همچنین نوع خواب خود هم حساس باشند و همچنین در صورت ابتلا به هر گونه اختلال خواب آن هم را جدی بگیرند.

به نقل از شبکه خبرهای جدید محیط زیست، همچنین بررسی کردن‌ها حاکی از آن هم می باشد که هیچ مطلب علمی در مورد تاثیر مکمل‌های غذایی در پیشگیری از کاهش قدرت ذهنی وجود ندارد.

http://migna.ir/vdcb0sbf.rhbgwpiuur.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای اسپورت و ورزشی : چگونه سرعت پیر شدن مغز را کاهش دهیم؟

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *