پنج شنبه , تیر ۶ ۱۳۹۸
خانه / علمي پزشكي / چگونه با همسر افسرده ام رفتار کنم؟

چگونه با همسر افسرده ام رفتار کنم؟

چگونه با همسر افسرده ام رفتار کنم؟

n00036109 b چگونه با همسر افسرده ام رفتار کنم؟

هنگام و زمانی که اشخاص در شرایط بیمارهای روحی مانند افسردگی خواهند بود به هیچ عنوان نباید تصمیمات سرنوشت ساز بگیرند لذا توصیه جدی دارم جهت درمان همسرتان او را حمایت جدی کنید. رفت و آمد و مراجعه نزد روان شناس بالینی ضرورت جدی دارد و همچنین در صورتی که مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری بود ایشان بایستی و حتما نزد روانپزشک هم رفت و آمد و مراجعه کند و همچنین تحت دارو درمانی قرار بگیرد. اشخاص افسرده همه چیز را سیاه و همچنین تیره می بینند و همچنین لذا آن سبک تصمیمات اصلا از آنها بعید نیست لذا تو توجهی به آن صحبتها نکنید و همچنین فعلا جهت درمان ایشان اقدامات جدی انجام دهید و همچنین حمایتش کنید.

ضمنا توصیه می کنم در برخورد با همسرتان:

– نشانه ها و علائم و همچنین نشانه های افسردگی را بشناسید تا بتوانید به درستی در خصوص شوهرتان قضاوت کنید. مهمترین آن نشانه ها عبارتند از ناراحتی و همچنین اندوه مزمن، کج خلقی و همچنین بی علاقگی، بی علاقه شدن به فعالیت هایی که قبلاً برایش لذت قسمت و بخش بوده، کناره گیری از اقوام و همچنین دوستان، منفی بافی، بحث و همچنین جدل، تغییرات حائز اهمیت در عادت خوردن یا خوابیدن، سست و همچنین بی انرژی بودن و همچنین….

– از ناچیز شمردن شرایط شوهرتان خودداری کنید. افسردگی یک بیماری جدی می باشد بنابراین تمام صحبت ها و همچنین تهدیدهای شوهرتان شامل تهدید به خودکشی را جدی بگیرید.

– به همسر خود کمک کنید. منظور از کمک کردن به فرد

هنگام و زمانی که اشخاص در شرایط بیمارهای روحی مانند افسردگی خواهند بود به هیچ عنوان نباید تصمیمات سرنوشت ساز بگیرند.

افسرده آن نیست که طوری رفتار کنید که او مجبور می شود افسردگی اش را پنهان کند، یا دروغ بگوید و همچنین یا جهت او عذر و همچنین بهانه ای جور کنید.

– شوهرتان را در تقاضای کمک از دیگران تشویق کنید. او را متقاعد کنید که به دنبال درمان رفتن نشانه ی ضعف و همچنین ناتوانی نیست پیشنهاد کنید که به هنگام رفت و آمد و مراجعه به درمانگر او را همراهی کنید. در صورتی که در برابر رفتن نزد مشاور مقاومت کرد به او  انجام یک سری آزمایش کامل نزد پزشک خانوادگی تان را پیشنهاد کنید. احتمالاً آن پیشنهاد را راحت تر خواهد پذیرفت و همچنین به آن ترتیب یک قدم به درمان نزدیک تر می می شود.

– از همه مهمتر عشق و همچنین محبت بی قید و همچنین شرط خود را از او دریغ نکنید و همچنین همواره در طی فرآیند معالجه ی شوهرتان او را به روش کامل حمایت نمائید. در طول درمان نیز به موارد زیر توجه داشته باشید:

– هر گونه کمک و همچنین حمایتی را که شوهرتان به آن هم نیازمند می باشد برایش مهیا کنید. در زمانبندی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی به او کمک کنید و همچنین به او روحیه و همچنین امید دهید.

– مطمئن شوید تمام داروهایش را طبق تجویز پزشک مصرف می کند، کمکش کنید که با تو در خصوص احساساتش صحبت کند. به هیچ وجه او را تحت فشار قرار ندهید.

– بدانید که تأثیر روش های درمانی نیازمند گذشت زمان می باشد. در صورتی که داروهایی تجویز شده می باشد، آن داروها به روش فوری نشانه ها و علائم بیماری را از بین نخواهد برد و همچنین گاهی اوقات چندین دارو و همچنین درمان متنوع و گوناگون و مختلف بایستی و حتما آزمایش شوند تا موثرترین آنها شناسایی می شود.

– از شوهرتان بخواهید که فعال و همچنین پرجنب و همچنین جوش باشد. با هم به پیاده روی بروید. با هم به تماشای یک فیلم دیدنی و جذاب یا برنامه جذاب و جالب و خوب شاد بپردازید و همچنین یا به دیدن موزه و همچنین یا رستوران بروید.

– غذاهای سالم بخورید، مثال ها و همچنین نمونه های خوب را در حرف هایتان مطرح کنید و همچنین او را به سمت نگرشی مثبت سوق دهید.

http://migna.ir/vdci3zap.t1aqu2bcct.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : چگونه با همسر افسرده ام رفتار کنم؟

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *