چهارشنبه , دی ۲۷ ۱۳۹۶
خانه / اجتماعي / چه کشوری بیشترین درآمد پخش تلویزیونی را دارد؟

چه کشوری بیشترین درآمد پخش تلویزیونی را دارد؟

چه کشوری بیشترین دخل و درآمد پخش تصویری و تلویزیونی را دارد؟

یکی از لیگ‌های معتبر اروپایی توانسته بیشترین دخل و درآمد پخش تصویری و تلویزیونی را به خود اختصاص دهد.

3061401 718 چه کشوری بیشترین درآمد پخش تلویزیونی را دارد؟
به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار اسپورت و ورزشی باشگاه خبرنگاران، دخل و درآمد حاصل از پخش تصویری و تلویزیونی که در میان باشگاه‌های جهان آن روزها به عنوان یکی از منابع اصلی آنها محسوب می‌می شود در لیگ پریمیر انگلیس موسوم به لیگ جزیره اکثرا و بیشتر از هر جای غیره ای، جایگاهش را پیدا کرده می باشد.

آرسن ونگر سرمربی فرانسوی باشگاه آرسنال معتقد می باشد، که باشگاه‌های فوتبال انگلیسی مدیون رسانه‌های خود خواهند بود و همچنین به آن ترتیب می‌توانند بر فوتبال اروپا و همچنین جهان مسلط بودن و تسلط داشتن داشته باشند و همچنین کنترل آنها را به دست گیرند.

او همچنین در آن خصوص گفت: با آن تدابیر و همچنین پخش تصویری و تلویزیونی باعث می‌می شود که باشگاه‌ها پهناور و بزرگ‌تر شوند و همچنین از لحاظ اقتصادی و مالی در تمام اروپا قوی‌تر شوند در واقع به نوعی همکاری گسترده‌ای ساخته یا ایجاد می‌کند که کمک کند بهترین بازیکنان جهان به لیگ برتر انگلیس بیایند پیشامد جدید‌ای که اکثرا و بیشتر بر پایه اقتصاد در آن کشور می باشد.

زمانی که من مربی موناکو بودم یک بازیکن انگلیسی را جذب کردم چرا که او را در تلویزیون دیده بودم.

امروز قوی‌ترین قطب اقتصادی فوتبال جهان را فوتبال انگلیس دارد و همچنین به همین علت بهترین بازیکنان دنیا به آن کشور می‌آیند.

من به آن پیشامد جدید نظر دارم که باشگاه‌های انگلیسی می‌تواند به مسلط بودن و تسلط داشتن در تمام قاره سبز (اروپا) دست یابند و همچنین آن روزها آن پیشامد جدید به شکل امر متقاوتی در آمده می باشد که می‌توانند بازیکنان مشهور جهان را از گوشه، گوشه جهان جذب کند چیزی که می‌توانم بگویم آن می باشد که شمار بسیاری از بازیکنان دوست داشتنی و جذاب و همچنین فوق‌العاده‌ جهان را در تلویزیون انگلیسی دیدن کرده‌ام.

شاید هنوز در پاره‌ای از موارد علی‌رغم آنکه فوتبال در تمام جهان جایش را پیدا کرده می باشد ما هنوز نتوانسته‌ایم به رشد کافی دست یابیم، کاری که شرکت‌های تصویری و تلویزیونی انگلیسی در آن هم خیلی زیاد موثر عمل نموده اند و همچنین در موفقیت‌های آن لیگ نقش موثری داشته‌اند.

از طرف دیگر باشگاه‌های لیگ برتری پول بسیاری را از پخش تصویری و تلویزیونی بازی‌هایشان از طرف شرکت‌های تصویری و تلویزیونی گرفتن می‌کنند که واقعا مبلغ قابل توجهی می باشد و همچنین نمی‌قدرت از آن هم گذشت.

انتهای پیام/

http://www.yjc.ir/fa/news/5162107/%DA%86%D9%87-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%B1%D8%A2%D9%85%D8%AF-%D9%BE%D8%AE%D8%B4-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید فرهنگی و اجتماعی : چه کشوری بیشترین دخل و درآمد پخش تصویری و تلویزیونی را دارد؟

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

4254164_881.jpg

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴ تیم نبض بازار باشگاه خبرنگاران، جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *