شنبه , مرداد ۲۷ ۱۳۹۷
خانه / علمي پزشكي / چه زمانی استرس هشدار دهنده می‌شود؟

چه زمانی استرس هشدار دهنده می‌شود؟

چه زمانی استرس هشدار دهنده می‌می شود؟

می قدرت گفت استرس بلای اصلی زندگی مدرن می باشد. در واقع کسی که در یک شهرستان پهناور و بزرگ زندگی می‌کند، دائماً با خطر استرس منفی مواجه می باشد و همچنین ممکن می باشد بوسیله آن استرس‌ها دچار بیماری می شود. بنابراین زندگی در شهرستان مخصوصاً شهرهای پهناور و بزرگ اگرچه شامل مزایایی می باشد ولی باید توجه داشت معایب بسیاری هم دارد که می‌قدرت شامل آن معایب به استرس‌های زندگی در شهرستان اشاره کرد. در شهرها و روستاها، تغییر و همچنین تحول و همچنین تنوع اکثرا و بیشتر می باشد و همچنین همچنین وجود تفریحی و سرگرم شدن‌ها و همچنین هیجان‌های اکثرا و بیشتر در شهرستان می‌تواند جهت اشخاص جذاب و جالب باشد. ولی باید توجه داشت بایستی و حتما گفت زندگی در شهرستان استرس آور می باشد و همچنین افرادی که در شهرستان بخصوص شهرهای پهناور و بزرگ زندگی می‌کنند، اکثرا و بیشتر از ساکنین شهرهای کوچک تنهایی و همچنین انزوا را تجربه می‌کنند.

بر اساس آخرین مطالعات انجام شده، کسی که در یک شهرستان پهناور و بزرگ زندگی می‌کند، به روش مشخص استرس منفی بیشتری را نسبت به کسی که در روستا زندگی می‌کند، متحمل می‌می شود.

ترس و همچنین افسردگی
بسیاری از افرادی که در محیط های شهری زندگی می‌کنند، از استرس و همچنین ترس و همچنین همچنین افسردگی روزافزون رنج می‌برند. بر اساس برآوردهای انجام شده، در شهرها و روستاها، بیماری‌های روانی حدود ۴۰ قسمت و بخش بیش از روستاها می باشد. در آلمان، شهرهای پهناور و بزرگ مانند مونیخ، هامبورگ و همچنین برلین یا فرانکفورت، شهرهایی پر سر و همچنین صدا و همچنین آلوده خواهند بود و همچنین ازدحام جمعیت در آن شهرها و روستاها، باعث می‌می شود که شرایط جهت زندگی شهروندان و مردم شهر مناسب نباشد از سوی دیگر شهروندان و مردم شهر در منزل و خانه‌های کوچک زندگی می‌کنند که همه آن موارد باعث احساس ناراحتی و همچنین عصبی شدن اشخاص شده و همچنین ممکن می باشد سرانجام باعث بیماری آنها می شود.
شهرنشینان برعکس روستاییان، حتی بسیاری از همسایگان خود را نمی‌شناسند آن به معنی تنها بودن شهروندان و مردم شهر در شهرهاست و همچنین کسی که تنها و همچنین منزوی باشد، سریعتر بیمار می‌می شود.

چگونه می‌قدرت با استرس‌های شهرنشینی مبارزه کرد؟
همه افرادی که در شهرهای پهناور و بزرگ زندگی می‌کنند درمی‌یابند که در معرض استرس منفی خواهند بود، بنابراین بایستی و حتما به دنبال از بین بردن آن استرس باشند. استرس می‌تواند در دوره زمانی مشخصی از بین برود. آن می‌تواند به روش مثال بوسیله یک پیاده روی طولانی مدت در فضای سبز یا بوسیله فعالیت‌های اسپورت و ورزشی، اتفاق بیفتد. فرد دچار استرس می‌تواند در یک باشگاه اسپورت و ورزشی ثبت‌نام کند و همچنین آن امر دو مزیت دارد، آنکه فرد می‌تواند با اشخاص غیره ای تعامل داشته باشد و همچنین از انزوا نجات یابد و همچنین مزیت دیگر آن می باشد که باعث می‌می شود، با ورزش کردن استرس او از بین برود.

چگونه استرس منفی هشدار دهنده می‌می شود؟
کارشناسان می‌گویند که استرس در افرادی که در شهرها و روستاها مخصوصاً شهرهای پهناور و بزرگ زندگی می‌کنند ممکن می باشد بتدریج به وجود آید. یعنی استرس ابتدا به‌صورت جزئی می باشد و همچنین سپس فرد احساس می‌کند که همه چیز آشفته بوده و همچنین مرتب نیست. خواب اشخاص کم کم کیفیت خود را از دست می‌دهد و همچنین فرد احساس می‌کند که دیگر نمی‌تواند خوب بخوابد. بعد از آن هم فرد احساس تشنج و همچنین ناراحتی شدید می‌کند. افرادی که نخستین نشانه ها و علائم استرس را در خود دریافتند، بایستی و حتما به پزشک رفت و آمد و مراجعه کنند و همچنین کسی که مدت بسیاری آن نشانه ها و علائم را داشته باشد و همچنین اقدامی جهت درمان نکند، سرانجام با خطر افسردگی مواجه می‌می شود. همچنین بایستی و حتما گفت که یوگا می‌تواند کمک بسیاری به اشخاص بکند، که آرامش دوباره به آنان بازگردد. یوگا کمک می‌کند که کسی که دچار تنش روانی می باشد، دوباره به حالت متعادل بازگردد.
در ادامه بایستی و حتما گفت در واقع بسیاری از افرادی که از استرس در شهرهای پهناور و بزرگ رنج می‌برند، آرزو می‌کنند که یک منزل و خانه کوچک در روستا داشته باشند و همچنین به روستا بروند. آنها فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنند که کسی که در روستا و همچنین طبیعت زندگی می‌کند، هرگز دچار استرس نمی‌می شود، ولی بایستی و حتما گفت زندگی در روستا هم می‌تواند استرس‌های خاص خود را داشته باشد ولی مسلماً آن استرس با استرس منفی شهرها و روستاها بخصوص شهرهای پهناور و بزرگ متغایر و متفاوت می باشد.

منبع: مجله آلمانی «گزوندهایت مگزین»

http://migna.ir/vdciwuap.t1aqw2bcct.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای اسپورت و ورزشی : چه زمانی استرس هشدار دهنده می‌می شود؟

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *