شنبه , فروردین ۹ ۱۳۹۹
خانه / مقالات / چهار راه تاثیر گذار برای جذب کاربران بوسیله اینستاگرام

چهار راه تاثیر گذار برای جذب کاربران بوسیله اینستاگرام

چهار راه تاثیر گذار برای جذب کاربران بوسیله اینستاگرام
12165 447 چهار راه تاثیر  گذار برای جذب کاربران بوسیله اینستاگرام
شبکه اجتماعی ایران سو: سایت شبکه اجتماعی
شبکه اجتماعی
اینستاگرام با داشتن بیش از ۱۵۰ میلیون کاربر تواسنته اهمیت بهتر ی را در بین شبکه های اجتماعی کسب نماید دیگر امکان ندارد بتوان قدرت آن را نادیده گرفت. نکته ی جذاب تر این است که طبق تحقیقات اخیر معین شده است که استفاده از اینستاگرام باعث افزایش ۲۵ درصدی کاربران می شود که این بالاتر از قدرت جذب شبکه های اجتماعی دیگر شبیه فیسبوک، توییتر پینترست است. این برنامه از زمان شروع به کارش تا به امروز توانسته افزایش ۹۰۰ درصدی را داشته باشد. طبق تحقیقات گاهی موسسات، ۷۰ درصد کاربران اینستاگرام را خانم ها و ۳۰ درصد کاربران را آقایان تشکیل می دهند.

نکته ی قابل توجه این است که کاربران اینستاگرام از این برنامه در تلفن های هوشمند تبلت ها مصرف می کنند. به طور کلی این نرم افزار برپایه ی جلوه های بصری است. با ظهور شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام پینترست به نظر می رسد که قدرت شبکه های اجتماعی بر پایه جلوه های بصری روز به روز ارتقا می یابد.

بعد از توضیحات قبلی فکر نمی کنم محبوبیت قدرت اینستاگرام بر کسی پوشیده باشد. اما مساله این است که اینستاگرام چه طور می تواند به افزایش کسب کار شما کمک کند؟

با ما همراه باشید تا روش ی صحیح استفاده از اینستاگرام برای افزایش بیشتر فروشگاه اینترنتی تان را به شما راهنمای دهیم.

طبق تحقیقات اخیر معین شده است که مصرف از اینستاگرام باعث افزایش ۲۵ درصدی کاربران می شود که این بالاتر از قدرت جذب شبکه های اجتماعی دیگر مثل فیسبوک، توییتر پینترست است

مسابقه و رقابتی را راه بیندازید

وقتی بحث استفاده از مطالب کاربرپسند بیان می شود، قدرت برخی از کارها از بقیه بیشتر است. یک راه ویژه برای جذب کاربران بیشتر برگزاری مسابقه ی هیجان انگیز برای آنهاست. اگر قدرت و شهرت برندهای مشهور ی نظیر نایک و یا استارباکس را دارید که هیچ، در غیر این صورت این راه فوق العاده برای تشویق کاربران برای به اشتراک گذاری تجربه ی خرید و مطالب و کالاها فروشگاه اینترنتی شماست.

از عکـس های اینستامحترم کاربران در صفحه ی محصولات تان مصرف بکنید
این یک راه فوق العاده برای نشان دادن این است که نه تنها کالاها شما محبوب هستند بلکه از نظر اجتماعی هم بین مشتریان شما از شهرت بالایی برخوردارند. به مشتریان آینده ی خود نشان دهید که مشتریان قبلی شما چه طور از کالاها تان مصرف می کنند محبوبیت این کالاها بین آنها تا چه میزان بالاست.
یک مثال بهتر در این زمینه وبسایت فری پیپل است .

پشت صحنه هم کار بکنید

هیچ چیز خوبتر از این نیست که به کاربران این امکان را بدهید که از وقایع پشت صحنه هم داشته باشند با لایک کامنت نظرشان را به شما منتقل کنند. این درست مثل این است که شخصی را به شام دعوت بکنید ، با انجام این کار حس برای را به آن فرد منتقل می بکنید . در جهان ی تجارت این حرکت هوشمند محسوب می شود می تواند به مشتریان کمک کند تا فروشگاه اینترنتی شما را با وجود داشتن انتخاب های دیگر انتخاب کنند.

به عنوان مثال کمپانی تردلس نه تنها دنبال کننده های اینستاگرام را در جریان کارهای روزمره ی کمپانی قرار می دهد بلکه به آنها روش ی چاپ عکس های روی لباس ها را نشان می دهد.

قابلیت مصرف ی کالاها را در عکس های نمایش دهید

شما می توانید از عکس جالب های واضح با پشت زمینه ی سفید در وب سایتتان مصرف بکنید اما اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که کالاها را به صورت واقعی به مشتریان معرفی بکنید . در این صورت کاربران این امکان را دارند محصولات شما را در قالب کار های روزمره شان ببینند

. به عنوان مثال نایک که کار قدرتمندی را در اینستاگرام دارد، نو ترین کفش های را در قالب عکـس اسنتاگرام و در جهان ی واقعی نمایش می دهد به کاربران امکان لایک کردن و نظردادن روی عکس زیبا های خود را می دهد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سرور اختصاصی چیست؟

سرور اختصاصی چیست؟ سرور اختصاصی یک کامپیوتر در یک شبکه مادی و معنوی برای خدمت به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *