یکشنبه , بهمن ۱ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / پیام وزیر بهداشت به مناسبت گرامیداشت روز دندانپزشکی

پیام وزیر بهداشت به مناسبت گرامیداشت روز دندانپزشکی

پیام وزیر بهداشت به مناسبت گرامیداشت روز دندانپزشکی

به به گفته از وبدا، دکتر سیدحسن هاشمی در آن پیام «طرح تحول سلامت دهان» که به همدلی و همچنین همراهی تمامی تیم‏های دندان‏علم پزشکی جدید امید بسته می باشد در آغاز راه خود می‌‏باشد و همچنین آن طرح امیدبخش شکوفایی قسمت و بخش ارتقای سلامت دهان بر اساس سند چشم‏انداز کشور می باشد. 

 

وزیر بهداشت در آن پیام از تلاش‌های افراد شورای سلامت دهان و همچنین تمام اساتیدی که در همفکری، طراحی، اجرا و همچنین نظارت آن طرح کوشیده‌اند، قدردادنی کرده می باشد. 

متن کامل آن پیام به شرح زیر می باشد: 

 

به نام خداوند جان و همچنین خرد

بهار فصل شکفتن و همچنین آفرینش زیبایی‏هاست و همچنین چه زیبا‌تر، که در چنین ایام رویش و همچنین سرزندگی، مقام و همچنین جایگاه دندان‏پزشک به عنوان پرچم‏دار و همچنین طلایه‏دار طراحی و همچنین خلق زیبایی در عرصه سلامت دهان و همچنین بهبود کیفیت زندگی شهروندان و مردم شهر عزیز ایران اسلامی هر ساله نکو داشته می‌‏می شود. 

 «طرح تحوّل سلامت دهان» که به همدلی و همچنین همراهی تمامی تیم‏های دندان‏علم پزشکی جدید امید بسته می باشد در آغاز راه خود می‌‏باشد و همچنین آن امیدبخش شکوفایی قسمت و بخش ارتقای سلامت دهان بر اساس سند چشم‏انداز کشور می باشد. بدیهی می باشد که در سالی که به سال شمسی حکومت و همچنین ملت، همدلی و همچنین همزبانی نام گرفته، گرمی دستان هنرمند و همچنین ذهن خلاق جامعه دندان‏علم پزشکی جدید کشور در راستای اعتدال و همچنین با تکیه بر تدبیر هوشمندانه امیدی دلگرم‏کننده در نظام سلامت خواهند آفرید و همچنین من به آن مهم ایمان دارم. 

بدون تردید اجرای آن برنامه جذاب و جالب و خوب با همکاری تیم‏های تخصصی متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین اندیشمندان علوم دندان علم پزشکی جدید می‌سر خواهد شد و همچنین در آن راستا از نظرات و همچنین راه‏کارهای ایشان بهره خواهیم جست. 

بر خود مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می‌‏دانم از تلاش‏های افراد محترم شورای سلامت دهان و همچنین تمامی بزرگوارانی که در همفکری، طراحی، اجرا و همچنین نظارت آن طرح، که در واقع شامل تمامی افراد خانواده دندان‏علم پزشکی جدید می‌می شود، قدردانی کنم. 

در پناه یکتای بی‏ همتا سلامت و همچنین پیروز باشید. 

 

دکتر سیدحسن هاشمی

وزیر بهداشت، درمان و همچنین آموزش علم پزشکی جدید

 

گفتنی می باشد: طرح تحول سلامت دهان در کشور یکشنبه ۲۳ فروردین ماه با حضور وزیر بهداشت و همچنین مسئولین دستگاههای ذیربط آغاز خواهد شد. 

 

 

http://migna.ir/vdcdjs0s.yt0zz6a22y.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای اسپورت و ورزشی : پیام وزیر بهداشت به مناسبت گرامیداشت روز دندانپزشکی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *