یکشنبه , بهمن ۱ ۱۳۹۶
خانه / اجتماعي / پیام تشکر آنچلوتی از سران رئال مادرید

پیام تشکر آنچلوتی از سران رئال مادرید

پیام تشکر آنچلوتی از سران رئال مادرید

سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال رئال مادرید بعد از برکناری از آن تیم در پیامی از همه دست اندرکاران کهکشانی‌ها قدردانی کرد.

به نقل از تیم اسپورت و ورزشی باشگاه خبرنگاران: کارلو آنچلوتی سرمربی با تجربه رئال مادرید روز دوشنبه از کار برکنار شد، ولی باید توجه داشت هیچ احساس منفی نسبت به باشگاه ندارد، بلکه با نشر پیامی در توئیتر از هیئت مدیره و همچنین هواداران آن تیم قدردانی کرد.
 
آنچلوتی می گوید، دوران سرمربیگری خود در رئال مادرید را با شوق به یاد می سپرد، هر چند که از سوی باشگاه اخراج شده می باشد.
 
فصل قبل آنچلوتی رئال مادرید را به دهمین قهرمانی خود در لیگ قهرمانان اروپا و همچنین قهلرمانی در کوپادل ری رساند ولی باید توجه داشت آن مربی ایتالیایی تنها و فقط در فصل جاری سوپر جام یوفا و همچنین جام باشگاه های جهان را جهت کهکشانی‌ها به ارمغان آورد و همچنین نتوانست عناوین مهمی مانند لیگ قهرمانان اروپا و همچنین لالیگا را به دست آورد.
 
تشکر بازیکنان رئال ماردید از آنچلوتی بعد از اخراج آنچلوتی از سرمربیگری کهکشانی‌ها به چند تن از بازیکنان آن تیم که از اخراج آن مربی ایتالیایی ناخوش و غمگین بودند با رفت و آمد و مراجعه به شبکه های فرهنگی و اجتماعی پیام های تشکر آمیزی جهت او نشر یافته شده کردند.
 
بازیکنانی مانند رودریگز، مارسلو و همچنین کروس شامل بازیکنانی بودند که از آنچلوتی قدردانی کردند.
 
انتهای پیام/

http://www.yjc.ir/fa/news/5212626/%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%B4%DA%A9%D8%B1-%D8%A2%D9%86%DA%86%D9%84%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%A6%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%AF
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید فرهنگی و اجتماعی : پیام تشکر آنچلوتی از سران رئال مادرید

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

4254164_881.jpg

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴ تیم نبض بازار باشگاه خبرنگاران، جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *