چهارشنبه , دی ۲۷ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / پُرخوری در فصل بهار ممنوع!

پُرخوری در فصل بهار ممنوع!

پُرخوری در فصل بهار ممنوع!

%name پُرخوری در فصل بهار ممنوع!به نقل از تسنیم, سید جواد علوی در مورد بایدها و همچنین نبایدها در فصل بهار اظهار داشت: فصل بهار شامل مزاج گرم و همچنین تر می باشد و همچنین به همین دلیل بیماری‌های دموی در آن هم اکثرا و بیشتر ساخته یا ایجاد می‌می شود.
به گفته او همچنین در فصل بهار از فعالیت بدنی و همچنین حمام بیش از حد بایستی و حتما خودداری کرد چرا که مزاج بهار گرم و همچنین تر بوده و همچنین آن کارها موجب گرم تر شدن بدن می‌می شود که خود عامل بروز بیماری‌های گرم و همچنین تر در بدن می باشد و همچنین بسیاری از بیماری های قدیمی در فصل بهار عود می‌کند.
آن کارشناس طب سنتی افزود: نفس عمیق و همچنین آرام در هوای بهاری خود مایع آرامش بدن می باشد. همچنین، در فصل بهار از هوای بهاری بایستی و حتما اشخاص به خوبی بهره ببرند.
علوی ادامه داد: در فصل بهار از مصرف غذاهای چرب, شیرین و همچنین تند بایستی و حتما خودداری کرد و همچنین اکثرا و بیشتر از غذاهای سبک مانند آش‌های ساده با سبزیجات بهره برد. همچنین، در مصرف تنقلات گرم مانند گردو و همچنین کنجد و همچنین شیرینی‌های قنادی در فصل بهار بایستی و حتما پرهیز کرد چرا که عامل بیماری بدن می باشد.
او همچنین افزود: در فصل بهار شکم را نباید پر از غذا کرد و همچنین غذا را به وعده‌های متنوع و گوناگون و مختلف تقسیم کرد زیرا پُر شدن معده خود موجب تشدید عوارض فصل بهار می‌می شود.
آن کارشناس طب سنتی خاطرنشان کرد: انجام ورزش معتدل و همچنین سبک قبل از صبحانه جهت حفظ سلامتی در بهار ضروری می باشد. همچنین مصرف غذای کم و همچنین سهل الهضم با کالری پایین در آن فصل توصیه می می شود.

http://migna.ir/vdcgxq9w.ak9zq4prra.html
برترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : پُرخوری در فصل بهار ممنوع!

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *