سه شنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۸
خانه / ورزشي / پای داعش به بازی فوتبال تیم ایران و گوام نیز باز شد

پای داعش به بازی فوتبال تیم ایران و گوام نیز باز شد

پای داعش خود خوانده به بازی فوتبال تیم ایران و همچنین گوام نیز باز شد

بنابه گزارشات بدست آمده، مقامات فدراسیون فوتبال و همچنین امنیتی گوام جهت بازی فردای تیم شان مقابل ایران خبر از تشدید مسایل امنیتی در آن جزیره آمریکایی دادند. 

 

پای داعش خود خوانده به بازی فوتبال ایران و همچنین گوام نیز باز شد

به نقل از دیکاوو به نقل از جام نیوز: بعد از اتفاقی که در جریان بازی تیم های ملی فرانسه و همچنین آلمان در پاریس رخ داد و همچنین انفجاری که موجب کشته شدن ۱۵۰ فرد یا شخص از شهروندان و مردم شهر فرانسه شد، آن روزها شایعات بسیاری از دیدارهای مهم فوتبالی به گوش می رسد که سبب آن هم شده می باشد تا تدابیر امنیتی شدیدی جهت آن مسابقات در نظر گرفته می شود. در حالی قرار می باشد تیم ملی فوتبال ایران در کشور گوام از سری رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ فردا مقابل تیم ملی آن کشور به میدان برود که آن شایعه به آن جزیره تحت نظر آمریکا نیز رسیده و همچنین شهروندان و مردم شهر گوام که کشورشان از جزایر نظامی آمریکا محسوب می می شود در آستانه بازی فردا می خواهند با توجه به بمب گذاری های اخیر در پاریس دو جلسه فوق العاده را برگزار کنند تا به آن علت آخرین راهکارها جهت تدابیر امنیتی بازی فردا را مورد بررسی کردن قرار دهند.  

JamNewsImage16484782 300x188 پای داعش به بازی فوتبال تیم ایران و گوام نیز باز شد

آن موضوع مهم با درخواست ریاست فدراسیون فوتبال گوام انجام می می شود و همچنین او در آخرین اظهارات خود ضمن اشاره به موضوع بمب گذاری در فرانسه خواسته می باشد تا تدابیر امنیتی بیشتری در بازی ایران و همچنین گوام حضور داشته باشند تا هواداران و همچنین آن هم هایی که با خانواده خود جهت تماشای بازی به ورزشگاه آمده اند در شرایطی امن آن مسابقه را تماشا کنند. همچنین گزارشگر تلوزیونی گوام به نقل از مسئولان فوتبال گوام در مورد همین باره گفت: ما در مورد ساخته یا ایجاد تدابیر امنیتی جهت مسابقه ایران و همچنین گوام بحث و همچنین گفتگو های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را با مقامات امنیتی انجام داده ایم و همچنین قرار شده می باشد تا دو جلسه دیگر نیز داشته یاشیم تا با امنیت کامل جهت هواداران و همچنین بازیکنان و همچنین حاضرین در ورزشگاه مسابقه برگزار می شود.  

DSC 1190 300x200 پای داعش به بازی فوتبال تیم ایران و گوام نیز باز شد

آن گزارشگر تلوزیونی در ادامه افزود: بعد ازظهر امروز در جلسه نهایی که در فدراسیون فوتبال گوام برگزار می می شود در مورد برنامه جذاب و جالب و خوب های اضطراری و همچنین اورژانسی به اراده و تصمیم راسخ گیری خواهیم پرداخت تا در آن باره برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی ها و همچنین راهکارهای مصلوبی را ارائه کنیم. هرچند که مقدمات آن بازی را به صورت کاملا مناسب فراهم کرده ایم و همچنین بررسی کردن های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری انجام شده و همچنین گمان نمی کنم که مشکل ویژه ای پدید آید. 

آن مسابقه حساس قرار می باشد از ساعت ۹ صبح فردا به وقت تهران در ورزشگاه دددو گوام برگزار می شود.

http://www.dikavo.com/%D9%BE%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%B9%D8%B4-%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%81%D9%88%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%DA%AF%D9%88%D8%A7%D9%85/
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : پای داعش خود خوانده به بازی فوتبال تیم ایران و همچنین گوام نیز باز شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد کریم بنزما، ستاره تیم فرانسه و همچنین بازیکن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *