شنبه , مرداد ۲۷ ۱۳۹۷
خانه / ورزشي / وقتی دست پرسپولیس برای مارادونا رو شد

وقتی دست پرسپولیس برای مارادونا رو شد

وقتی دست پرسپولیس برای مارادونا رو شد

9309 10t1180 وقتی دست پرسپولیس برای مارادونا رو شد

بهار ۹۲ باشگاه پرسپولیس از طریق یک واسطه خواهان سفر دیگو مارادونا به تهران شد. مارادونا هم با توجه به یک سری مسائل اعلام آمادگی کرد بدون دریافت هیچ دستمزدی به تهران بیاید. شهرخبر: قرار شد فقط هزینه‌های این سفر را باشگاه پرسپولیس بپردازد و مارادونا با جت اختصاصی‌اش سفر سه روزه‌ای به ایران داشته باشد.

 

قرار بود دیگو طبق هماهنگی باشگاه پرسپولیس تماشاگر بازی پرسپولیس و سپاهان در فینال جام حذفی باشد و سپس در مراسم افتتاحیه آکادمی باشگاه پرسپولیس شرکت کند. البته دو برنامه سفر تفریحی به شمال و جزیره کیش هم برای مارادونا در نظر گرفته شده بود حتی طرف ایرانی به مارادونا اعلام کرد احتمال دارد برای این سفر و مراسم‌ها و ضیافت‌های مارادونا اسپانسر بگیرد و حاضر است در این صورت ۹۰ درصد درآمدهای اسپانسر را هم به مارادونا بدهد و فقط ۱۰ درصد از این مبلغ را خودش بردارد.

در مورد همه چیز تقریباً توافق شده بود که ناگهان وکیل مارادونا بازی را به‌هم زد. وکیل مارادونا به طرف ایرانی می‌گوید: «به ما از تهران خبر داده‌اند شما تماشای بازی پرسپولیس و سپاهان در فینال جام حذفی را بهانه کرده‌اید و هدف اصلی‌تان این است که مارادونا در مراسم ویژه‌ رئیس جمهور وقت ایران (احمدی‌نژاد) که می‌خواهد در ورزشگاه آزادی میتینگ صدهزار نفری داشته باشد، شرکت کند. حالا با این شرایط باید به ما هم نیم‌میلیون دلار بپردازید و فقط در صورتی که این مبلغ را پرداخت کنید، مارادونا سفر سه الی هفت روزه‌ای به تهران خواهد داشت» و دقیقاً به همین دلیل سفر مارادونا به تهران منتفی شد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد کریم بنزما، ستاره تیم فرانسه و همچنین بازیکن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *