شنبه , آذر ۴ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / ورزش‌های پرفایده برای داشتن عمر طولانی را بشناسید

ورزش‌های پرفایده برای داشتن عمر طولانی را بشناسید

ورزش‌های پرفایده جهت داشتن عمر طولانی را بشناسید

به به گفته باشگاه خبرنگاران؛ پزشکان توصیه می‌کنند اشخاص به ورزش‌های خیلی زیاد تند بپردازند به جای آنکه به انجام ورزش‌های ملایم بپردازند. گفتنی می باشد، بر اساس تازه ترین و جدیدترین پژوهش‌ها افرادی که به انجام ورزش‌هایی مانند ایروبیک، ژیمناستیک و همچنین یا ورزش‌های رزمی می‌پردازند تا حدی که دچار تعریق از بدن می‌می شود خیلی زیاد کمتر احتمال دارد که دچار مردن و مرگ زودرس شوند.

بررسی کردن‌ها نشان می‌دهند، ورزش خیلی زیاد شدید حتی در صورتی که در یک بازه زمانی کوتاه انجام می شود می‌تواند باعث رفع ابتلای اشخاص به بیماری‌های قلبی و همچنین یا دیابت می شود. بر اساس پژوهش‌ها البته اشخاص قبل از انجام ورزش‌های شدید بایستی و حتما تست سلامتی انجام داده و همچنین با نظر موافق پزشک خود ورزش کنند.

پژوهشگران استرالیایی آن نتایج را با بررسی بر روی ۲۰۴ هزار و همچنین ۵۴۲ فرد به صورت ۶ سال شمسی و همچنین بررسی کردن فعالیت‌های اسپورت و ورزشی و همچنین مقدار و اندازه و میزان سلامت و همچنین طول عمر آنها به دست آورده‌اند. نتایج آن بررسی در مجله علم پزشکی جدید JAMA به چاپ رسیده می باشد.
بر اساس آن بررسی که توسط دانشگاه سیدنی گرفته شده داشتن ورزش شدید جهت سلامت هم مردان و همچنین هم زنان موثر می باشد و همچنین حتی داشتن تنها ۷۵ دقیقه ورزش شدید در هفته نیز می‌تواند اثر مطلوبی بر سلامت و همچنین افزایش طول عمر اشخاص داشته باشد.

http://migna.ir/vdcco1q1.2bqx48laa2.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : ورزش‌های پرفایده جهت داشتن عمر طولانی را بشناسید

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *