یکشنبه , بهمن ۱ ۱۳۹۶
خانه / اجتماعي / هویت جعلی!

هویت جعلی!

هویت جعلی!

به هیچ وجه حاضر به گذشت نیستم او باید مجازات می شود تا دیگر جرأت نکند این گونه در شبکه های اجتماعی با آبروی دیگران بازی کند.

3159577 869 هويت جعلی!
به نقل از باشگاه شبانه، او نه تنها با حیله گری و همچنین معرفی خود به عنوان یک دختر، زندگی مرا به هم ریخت و همچنین با آبرو و همچنین اعتبارم بازی کرد بلکه با نشر عکس های مادرم در فضای مجازی آرامش و همچنین آسایش ما را از بین برده می باشد و همچنین مادرم را به عنوان زنی ناشایست معرفی کرده که در پی دوستی با جنس مخالف می باشد…

این ها بخشی از اظهارات دختر ۱۶ ساله ای می باشد که به همراه مادرش از پسر ۱۶ ساله ای شکایت کرده و همچنین مدعی بود: آن هم پسر با نشر تصاویر او و همچنین مادرش در فضای مجازی خانواده اش را به روز سیاه نشانده و همچنین اکنون نیز که قاضی حکم به زندان داده می باشد هیچ گاه حاضر نیست از شکایت خود صرف نظر کند.

این دختر ۱۶ ساله در مورد چگونگی وقوع این ماجرا به مشاور و همچنین مددکار اجتماعی پلیس فتای خراسان رضوی گفت: چند سال شمسی قبل پدر و همچنین مادرم به خاطر اختلافات شدید خانوادگی از یکدیگر جدا شدند و همچنین من زندگی در کنار مادرم را ترجیح دادم، ولی باید توجه داشت مادرم برای تأمین مخارج زندگی در یک شرکت مشغول به کار بود و همچنین من بیشتر اوقات را در منزل و خانه تنها بودم به طوری که سعی می کردم تنهایی ام را با جست وجو در شبکه های اجتماعی تلفن همراه سپری کنم تا این که حدود یک ماه قبل پیام دوستی از یک شماره ناشناس دریافت کردم که صاحب آن هم شماره عکس دختر زیبایی هم سن و همچنین سال شمسی خودم را در شبکه لاین قرار داده بود.

نمی دانم چرا تحت تأثیر عکس آن هم دختر قرار گرفتم و همچنین به تقاضای دوستی اش پاسخ مثبت دادم از آن هم روز به بعد ارتباط من و همچنین فریبا آغاز شد و همچنین من همه جزئیات و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات زندگی ام را با او در میان می گذاشتم! ما آن هم قدر با یکدیگر صمیمی شده بودیم که به تقاضای فریبا من عکس های خصوصی زیادی از خود و همچنین مادرم را برایش ارسال کردم، او هم مدعی بود که شرایطی مثل من دارد و همچنین پدر و همچنین مادر او نیز از یکدیگر جدا شده اند، ولی باید توجه داشت مدتی بعد فریبا با من تماس گرفت و همچنین هویت واقعی خودش را افشا کرد.

او گفت: من پسری ۱۶ ساله هستم که در رشته ریاضی تحصیل می کنم در صورتی که چه خودم را به عنوان دختر معرفی کردم ولی باید توجه داشت می خواهم با هم بیشتر در ارتباط باشیم چرا که تو دختر زیبایی هستی و همچنین می توانیم با هم دوست شویم.

دختر نوجوان ادامه داد: وقتی این جملات را شنیدم خیلی ناخوش و غمگین شدم و همچنین ضمن قطع ارتباط با او، موضوع را برای مادرم بازگو کردم ولی باید توجه داشت آن هم پسر مرا تهدید کرد که آبرویم را به خطر می اندازد. چند روز بعد او تصاویری از من و همچنین مادرم را نشر یافته شده کرد و همچنین مباحث و مطالب زشتی در زیر شماره تلفن مادرم نوشت به طوری که دیگر از دست اشخاص هوسران آسایش نداشتیم. حالا نیز که قاضی او را به تحمل زندان در کانون اصلاح و همچنین تربیت محکوم کرده می باشد من و همچنین مادرم حاضر به گذشت نیستیم تا این مجازات درس عبرتی برای دیگران باشد و همچنین…

انتهای پیام/

http://www.yjc.ir/fa/news/5193913/%D9%87%D9%88%D9%8A%D8%AA-%D8%AC%D8%B9%D9%84%DB%8C
جدید و تو و تازه ترین خبرهای فرهنگی و اجتماعی : هویت جعلی!

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

4254164_881.jpg

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴ تیم نبض بازار باشگاه خبرنگاران، جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *