چهارشنبه , دی ۲۷ ۱۳۹۶
خانه / اجتماعي / هشدار باتن به فرشتاپن

هشدار باتن به فرشتاپن

هشدار باتن به فرشتاپن

راننده تیم مک لارن عنوان کرد از صحبت‌های مکس فرشتاپن در مورد برخورد با رومین گروژان تعجب کرده می باشد.

3247415 142 هشدار باتن به فرشتاپن
به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار دنیای ورزش تیم اسپورت و ورزشی باشگاه خبرنگاران مکس فرشتان در برخورد با رومین گروژان در گرندپری ‫موناکو‬ مقصر شناخته شد و همچنین قرار می باشد در گرندپری ‫کانادا‬، پنج رده پنالتی گرفتن کند. فرشتاپن ولی باید توجه داشت باور داشت در آن برخورد مقصر نبود و همچنین رومین گروژان در آن هم نقطه مشغول تست ترمز بود.

بعد از تمام‌شدن رقابت، فلیپه ماسا گفته بود فرشتاپن در آن هم گرندپری خطرناک رانندگی می‌کرد.

باتن گفت: راستش او بی تجربه می باشد. در مورد صحبت‌هایی که با خبرنگاران دارد،بایستی و حتما خیلی اکثرا و بیشتر بایستی و حتما دقت کند.

او همچنین افزود:ما در ورزش ‫موتوراسپرت‬ در حال رقابت هستیم و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنم همه از آن موضوع باخبراند. همه ما پخته‌ایم و همچنین در فرمول‌یک چنین کاری نمی‌کنیم.

باتن در آخر تاکید کرد: در مورد حرف‌هایی که مکس زد تنها و فقط می‌توانم بگویم تعجب کردم. بله، در آن ورزش احساسات جایگاه بالایی دارند. ولی باید توجه داشت در صورتی که به استعدادهایمان در آن ورزش نگاه کنیم، مشخص می‌می شود که همه ما رانندگان زیرکی هستیم.

http://www.yjc.ir/fa/news/5222398/%D9%87%D8%B4%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%AA%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D9%81%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D8%A7%D9%BE%D9%86
برترین خبرهای جدید فرهنگی و اجتماعی : هشدار باتن به فرشتاپن

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

4254164_881.jpg

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴ تیم نبض بازار باشگاه خبرنگاران، جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *