جمعه , شهریور ۲۲ ۱۳۹۸
خانه / وبگردي / نوزادی که ۳۱ انگشت دارد + عکس

نوزادی که ۳۱ انگشت دارد + عکس

نوزادی که ۳۱ انگشت دارد + عکس

|نوزادی که ۳۱ انگشت دارد + عکس از پایگاه خبری ام سی

به به گفته وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری ام سی، آن نوزاد در ۱۵ ژانویه ۲۰۱۶ در شهرستان پینگ‌جیانگ متولد شده‌می باشد و همچنین در حین تولد ۱۵ انگشت دست و همچنین ۱۶ انگشت پا داشته‌می باشد. او همچنین همچنین در هر دستش دو کف دست دارد و همچنین هیچ انگشت شصتی روی دستهایش وجود ندارد.

 

%name نوزادی که ۳۱ انگشت دارد + عکس

 

پزشکان آن اختلال را پرانگشتی می‌نامند، وضعیتی مادرزادی که در انسان‌ها،‌سگ‌ها و همچنین گربه‌ها دیدن می‌می شود و همچنین تحت تاثیر آن هم تعداد انگشت‌های دست و همچنین پا اکثرا و بیشتر از حد معمول خواهد‌بود.

چند‌انگشتی وضعیتی کاملا رایج می باشد، به طوری که یک نوزاد از هر هزار نوزادی که متولد می‌شوند،‌ به آن اختلال مبتلا خواهند بود. معمولا انگشت‌های اضافه را می‌قدرت با کمک جراحی برداشت از آن رو والدین هونگ هونگ در تلاشند با جمع‌آوری پول فرزند خود را درمان کنند. آن بیماری از مادر به نوزاد به ارث رسیده‌می باشد،‌ مادر هونگ هونگ نیز در زمان تولد در هر دست و همچنین هر پا ۶ انگشت داشته‌می باشد.

 

%name نوزادی که ۳۱ انگشت دارد + عکس

 

درحال حاضر آن نوزاد به مقدار و اندازه‌ای کم‌سال شمسی می باشد که امکان انجام جراحی روی او وجود ندارد،‌ با آن‌همه پزشکان می‌گویند جراحی آن نوزاد کار دشواری خواهد‌بود، زیرا همچنین و علاوه براینکه مستلزم و نیاز می باشد انگشت‌های اضافه برداشته‌ شوند،‌ هونگ‌ هونگ به انگشت شصت نیز مستلزم و نیاز دارد و همچنین آن انگشت بایستی و حتما جهت او ساخته می شود. انگشت شصت از آن هم رو از اهمیت برخوردار می باشد که اقتدار و قدرت گرفتن و همچنین برداشتن اجسام در دست هر فرد به وجود آن انگشت وابسته‌ می باشد.

 

%name نوزادی که ۳۱ انگشت دارد + عکس

%name نوزادی که ۳۱ انگشت دارد + عکس

 

نوزادی که ۳۱ انگشت دارد + عکس در تاریخ ۷ May 2016 | 1:07 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

karajrasa.jpg

شکار یک زن در استرالیا توسط کروکدیل

شکار یک زن در استرالیا توسط کروکدیل |شکار یک زن در استرالیا توسط کروکدیل از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *