شنبه , شهریور ۲ ۱۳۹۸
خانه / ورزشي / میلاد محمدی به ترک گروژنی روسیه پیوست

میلاد محمدی به ترک گروژنی روسیه پیوست

میلاد محمدی به ترک گروژنی روسیه پیوست

میلاد محمدی پدیده جوون آن فصل راه آهن، به تیم ترک گروژنی روسیه پیوست تا یک لژیونر دیگر به جمع ملی پوشان اضافه گردد

 

به نقل از دیکاوو به نقل از ورزش سه: میلاد محمدی که مدتی زیر نظر سران باشگاه روسی ترک گروژنی بود، در نهایت با آن تیم به توافق رسید و همچنین امروز عازم روسیه شد تا در تست علم پزشکی جدید آن تیم شرکت کند. باشگاه راه آهن که مبلغ ۳۵۰ هزار دلار جهت دادن رضایتنامه به آن بازیکن را تدارک دیده بود در نهایت امروز آن مبلغ را گرفتن کرد و همچنین رضایت نامه آن بازیکن را جهت حضور در ترک گروژنی صادر کرد. میلاد محمدی بعد از گذراندن تست علم پزشکی جدید، قرارداد خود را با آن تیم امضا میکند تا در تمرینات آن تیم شرکت کند. آن بازیکن جوون که چند هفته پیش به همراه تیم امید ایران در مسابقات قهرمانی آسیا و همچنین انتخابی المپیک در قطر حضور داشت عملکرد درخشانی از خود نشان داد و همچنین در بازی با سوریه یک گل زد تا توجهات بیش از پیش به آن بازیکن معطوف می شود ولی انتقال او به دلایلی نا مشخص به تعویق افتاد تا سر انجام امروز آن انتقال جهت دائما عملی می شود.

download 30 میلاد محمدی به ترک گروژنی روسیه پیوست

میلاد محمدی فوتبال خود را از پاراگ شروع کرد سپس به تیم های داماش تهران و همچنین استیل آذین تهران رفت. بعد از آن هم جهت گذراندن خدمت مقدس سربازی راهی قوه زمینی شد و همچنین از آن هم جا به راه آهن آمد. سعید رمضانی، سرپرست تیم راه آهن با اثبات و یا تایید آن خبر گفت: امیدوارم آن بازیکن جوون و همچنین خوش اخلاق، روز های خوبی در روسیه داشته باشد. مهرداد محمدی نیز که برادر میلاد محمدی می باشد و همچنین او هم در راه آهن توپ می زند با آرزوی موفقیت به برادر خود گفت: امیدوارم من هم مثل برادرم بتوانم جهت فوتبال کشورم مثمر ثمر واقع شوم و همچنین روزی در فوتبال اروپا بازی کنم. 

 

http://www.dikavo.com/%D9%85%DB%8C%D9%84%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%AA%D8%B1%DA%A9-%DA%AF%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%86%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D9%88/
برترین خبرهای اسپورت و ورزشی : میلاد محمدی به ترک گروژنی روسیه پیوست

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تیم رئال مادرید منتظر بازگشت کریم بنزما است

تیم رئال مادرید منتظر بازگشت کریم بنزما می باشد کریم بنزما یکی از بازیکنان مطرح …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *