سه شنبه , آبان ۲ ۱۳۹۶
خانه / مقالات / مونوپاد چیست و مونوپاد خوب چه ویژگی هایی دارد؟

مونوپاد چیست و مونوپاد خوب چه ویژگی هایی دارد؟

مونوپاد چیست مونوپاد خوب چه خصوصیات یی دارد؟

%name مونوپاد چیست و مونوپاد خوب چه ویژگی هایی دارد؟
خرید مونوپاد

اگر شما جزو کسانی هستید که به تنوع در عکاسی گرفتن عکس‌هایی با زوایای جدید از خانواده دوست ها ‌تان علاقه‌مندید، مونوپاد وسیله جذابی است و بهتر است آن را بخرید!

عکس های سلفی (عکس جالب از خود) طرفداران بسیاری دارند موج آن هر روز فراگیرتر می‌شود، به طوری که هر روز حدود یک میلیون سلفی گرفته می‌شود حتی آکسفورد در سال ۲۰۱۳، ‌سلفی‌ را به‌عنوان لغت سال معرفی کرد. همین طور تعداد عکس‌های گرفته‌شده از در سال ۲۰۱۴ از مرز یک تریلیون عبور کرد.

در این بین برخی مستر بین را مبدع این نوع عکس‌برداری می‌دانند، ولی از اینها که بگذریم، این مد از عکاسی طرفداران ویِژگزینشه خود را در ایران جهان دارد.ممکن است همین علاقه بود که باعث شکل‌گیری وسائل ی در کنار عکس جالب از خود، شده است که آن را مونوپاد می‌نامند.
مونوپاد چیست؟

مونوپاد، در واقع همان پایه دوربینی است که جایگزین سه پایه‌های قدیم شده است. مونوپاد وسیله‌ای است که به کاربران یاری می‌کند با نصب موبایل یا دوربین روی آن بتوانند با توجه به طول مونوپاد و اندازه دست فرد، عکس‌هایی از فاصله حداقل متر تا ۱۰ متر از بگیرند.
ویژگی‌های مونوپاد خوب چیست؟

با توجه به قابل حمل بودن، مونوپاد بهتر مونوپادی است که دارای وزن مناسب سایزی کوچک باشد که به‌راحتی بتوان آن را حمل کرد و امکان تغییر سایز آن به‌صورت کشویی وجود داشته باشد.
ممکن است بعد از مدتی گوشی خود را عوض کنید یا تنها استفاده‌کننده آن نباشید، پس مونوپادی را انتخاب بکنید که مناسب جهت اکثر تلفن‌های همراه و دوربین‌های دیجیتال باشد تا بتوان انواع مختلف گوشی دوربین را به آن متصل کرد.

سعی بکنید مونوپادی را انتخاب بکنید که جنس بدنه آن از آلومینیوم باشد بتوان آن را به‌راحتی برای هر زاویه‌ای تنظیم کرد و دارای پیچ‌های محکم باشد.
داشتن ریموت قابل استفاده بودن برای سیسـتم ‌علت ‌های Android و iOS از عبارت ویژگی‌هایی است که در نمونه‌های نو مونوپاد دیده می‌شود، پس قطعا به آن توجه بکنید .

اگر علاقمند هستید مونوپاد بخرید، خوبتر است سراغ مارک های مشهور بروید که در این مورد یانتنگ کالاها ی با کیفیت را معرفی کرده است. مونوپاد های یانتنگ دارای بدنه ای محکم و قابلیت افزایش طول می‌باشند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کانکس کارگاهی

کانکس کارگاهی کانکس کارگاهی یا همان کانکس کارگری، نوعی کانکس است که جهت استقرار کارگران و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *