جمعه , آذر ۲۴ ۱۳۹۶
خانه / ورزشي / من آبی نیستم

من آبی نیستم

من آبی نیستم

به نقل از دیکاوو : کریم انصاری‌فرد در تهران می باشد و همچنین هر روز به یک باشگاه می‌رود، یک روز پرسپولیس، یک روز تراکتورسازی و همچنین حالا استقلال.

به نقل از کاپ و همچنین به نقل از خبر اسپورت و ورزشی،در آن بین از باشگاه سپاهان و همچنین نفت تهران هم با آن بازیکن تماس گرفته‌اند که او اعلام کرده هدفش بازی در اروپاست‌؛ آن هم‌روش که به دیگران آن پیغام را داده می باشد. انصاری‌فرد جزو معدود بازیکنانی می باشد که تکلیفش روشن نشده و همچنین منتظر می باشد تا مدیر برنامه جذاب و جالب و خوب‌هایش، پیشنهادهای اروپایی را برایش بیاورد ولی باید توجه داشت حضور آن بازیکن در ایران باعث شده تا هر روز یک خبر و همچنین شایعه در مورد‌‌اش مطرح می شود. بعد از ماجرای پرسپولیس که با دلخوری او همراه شد، حالا جدید و تو و تازه‌ترین مشتری کریم، استقلالی‌ها خواهند بود.

آن بازیکن به دنبال یک مهاجم نوک می باشد و همچنین وسوسه شده تا بازیکن سابق پرسپولیس را به خدمت بگیرد. انصاری‌فرد در آن مدت دو بار در مورد پرسپولیس حرف زد و همچنین گفت آن باشگاه را دوست دارد، به همین دلیل طبیعی می باشد که به استقلالی‌ها پاسخ منفی بدهد. آبی‌ها از طریق یکی از دوستان مشترکی که با کریم دارند، به او پیغام دادند که «در صورتی که به استقلال می‌آیی، تنها و فقط لب ‌تر کن.» آن یعنی جهت آبی‌ها رقم پیشنهادی او هم زیاد مهم نبود و همچنین حاضر بودند به هرشکلی که شده، آن بازیکن را جذب کنند ولی باید توجه داشت انصاری‌فرد از طریق آن هم دوست مشترک، پیغام را آن شکلی جواب داد: «من پرسپولیسی هستم و همچنین هیچ‌وقت به استقلال نمی‌روم.»

استقلالی‌ها قبل از حضور انصاری‌فرد در تراکتورسازی و همچنین اوساسونا هم به دنبال آن بازیکن بودند. حتی علی فتح‌ا…‌زاده با مدیر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های آن بازیکن دیدار کرد و همچنین پیشنهادشان را ارائه داد ولی او هم گفت کریم پرسپولیسی می باشد و همچنین به جمع استقلالی‌ها نمی‌پیوندد. آن بار هم قصه آن هم شد. انصاری‌فرد علاقه بسیاری به پرسپولیس دارد ولی باید توجه داشت آن هم‌روش که از قبل اعلام کرد، اولویت اولش فوتبال اروپاست و همچنین نیت و اراده دارد قرارداد خود را در آنجا امضا کند. هنوز اطلاعات بسیاری در مورد پیشنهادهای آن بازیکن وجود ندارد ولی باید توجه داشت ظاهراً فاضلی مدیر برنامه جذاب و جالب و خوب‌هایش مذاکراتی داشته و همچنین احتمالاً به زودی تکلیف آن بازیکن هم روشن می‌می شود.

http://www.dikavo.com/%D9%85%D9%86-%D8%A2%D8%A8%DB%8C-%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85/
برترین خبرهای اسپورت و ورزشی : من آبی نیستم

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد کریم بنزما، ستاره تیم فرانسه و همچنین بازیکن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *