شنبه , آذر ۴ ۱۳۹۶
خانه / اجتماعي / ملک خانبازان: انتخاب کادر صد در صد ایرانی به نفع ماست/ باید در تهران مدال بگیریم

ملک خانبازان: انتخاب کادر صد در صد ایرانی به نفع ماست/ باید در تهران مدال بگیریم

ملک خانبازان: انتخاب کادر صد در صد ایرانی به نفع ماست/ بایستی و حتما در تهران مدال بگیریم

عضو تیم ملی واترپلو کشورمان گفت: اوضاع تمریناتمان جهت حضور در مسابقات توسعه جهانی واترپلو “فینا ترافی” خیلی زیاد خوب و همچنین حرفه ایست.

3048536 294 ملک خانبازان: انتخاب کادر صد در صد ایرانی به نفع ماست/ باید در تهران مدال بگیریمحامد مالک خانبازان، در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار اسپورت و ورزشی باشگاه خبرنگاران، اظهار داشت: با توجه به آن که در طول مسابقات لیگ برتر جهت رسیدن به عنوان قهرمانی با تیم دانشگاه آزاد اسلامی تمرینات مستم ر و همچنین منظمی را پشت سر گذاشتیم. 

اردوهای آماده سازی تیم ملی را با ۸۰ قسمت و بخش آمادگی آغاز کردیم و همچنین آن مساله باعث شده تا به سرعت با آنچه که سر‌مربی می‌خواهد مطابق و یکدست شوم البته آن مساله شامل حال دیگر بازیکنان تیم ملی هم می‌می شود. 

او همچنین گفت: از آن هم لحاظ که فرصت بسیاری تا شروع مسابقات توسعه جهانی “فینا ترافی” زمان باقی نمانده می باشد.
کادر فنی مجبور شد تا تعداد محدودی بازیکن را به تیم ملی دعوت کند بیشترین نظرشان آن بود که واترپلوئیست‌های آماده و همچنین قدرتمند را به اردوهای تدارکاتی دعوت کنند.
او همچنین خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط مطلوب و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب آماده سازی تیم ملی به روش حتم  تا شروع مسابقات فینا ترافی به آخر آمادگی خود خواهیم رسید.

ملک خانبازان، در خصوص انجام تمرینات زیر نظر کادر فنی کاملا ایرانی اظهار داشت:با توجه به زمان کوتاهی که در اختیار داریم بهترین اراده و تصمیم راسخ فدراسیون در آن مقطع زمانی در مورد انتخاب کادر ایرانی گرفته شده می باشد، در صورتی که آنها نسبت به دعوت از مربی خارجی اقدام می‌کردند به روش حتم تا گزینه مورد نظر بخواهد بازیکنان ایرانی را بشناسند، زمان بسیاری را از دست می دادیم.
سیروس طاهریان سال شمسی های طولانی می باشد که در واترپلو ایران به عنوان مربی حضور دارد و همچنین از تجربه بالایی برخوردار می باشد. 

او همچنین تصریح کرد: دستیار طاهریان، “وحید رضایی” هم مربی می باشد که در زمان سر‌مربیگری پائولو در کنار تیم حضور داشته و همچنین از مربیان صاحب نام ایرانی در واترپلوست.
علیرضا شهیدی پور هم دروازه‌بان اسبق تیم ملی می باشد و همچنین می‌تواند تجاربش را  در اختیار گلرها قرار دهد.

عضو تیم ملی واترپلو کشورمان در خصوص سطح مسابقات توسعه جهانی واترپلو گفت: کا دوره قبل به دلیل تعلیق فدراسیون از حضور در آن مسابقات محروم بودیم.
ولی امسال هم زیرا و به درستی که در بازی‌های آسیای اینچئون شرکت نکردیم نمی‌توانستیم در  آن مسابقات هم حاضر شویم.
ولی مسئولان فدراسیون با رایزنی‌هایشان میزبانی آن دوره از مسابقات فینا ترافی را بر عهده گرفتند تا بتوانیم در آن پیکارها حاضر شویم، ولی باید توجه داشت  آخرین دوره‌ای که در آن مسابقات شرکت کردیم در سال شمسی ۱۳۹۰ در کشور عربستان موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی شدیم. 

خانبازان یادآور شد: به روش حتم در آن دوره از مسابقات با توجه به داشتن حق میزبانی امیدوار به رفتن بر روی سکو هستیم آن در حالیست که از کشورهای اروپا و همچنین افریقا حریفان قدرتمند و همچنین سطح بالایی به تهران می‌ایند و همچنین کسب مدال مقابل آن هم‌ها کار راحتی نیست. 

http://www.yjc.ir/fa/news/5158338/%D9%85%D9%84%DA%A9-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%DA%A9%D8%A7%D8%AF%D8%B1-%D8%B5%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%B5%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D9%84-%D8%A8%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D9%85
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید فرهنگی و اجتماعی : ملک خانبازان: انتخاب کادر صد در صد ایرانی به نفع ماست/ بایستی و حتما در تهران مدال بگیریم

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

4254164_881.jpg

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴ تیم نبض بازار باشگاه خبرنگاران، جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *