یکشنبه , تیر ۳۰ ۱۳۹۸
خانه / وبگردي / مرده ای که از تشییع کنندگان آب خواست!

مرده ای که از تشییع کنندگان آب خواست!

مرده ای که از تشییع کنندگان آب خواست!

|مرده ای که از تشییع کنندگان آب خواست! از پایگاه خبری ام سی

مرد سودانی در حالی که تشییع کنندگان، بر جنازه او نماز می خواندند، تنها چند دقیقه قبل از آنکه به خاک سپرده می شود، با تکان دادن اندام خود، موجب رعب و همچنین وحشت بسیاری از اطرافیان خود شد.

به نقل از وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری ام سی به نقل از العالم، یک مرد سودانی که همه تصور می کردند از دنیا رفته و همچنین در حال نماز خواندن بر جنازه اش بودند، تنها چند دقیقه قبل از آن هم که به خاک سپرده می شود، با تکان دادن اندامش، بسیاری از تشییع کنندگان را فراری داد؛ ولی باید توجه داشت اطرافیان پردل و همچنین جرئت تر بلافاصله به باز کردن کفن او اقدام کردند.

شاهدان گفتند: آن مرد از اهالی شهرستان “المناقل”، که از مدت ها پیش دچار بیماری بود، دیروز (جمعه) دچار بیهوشی کامل شد، بنابراین اطرفیان با تصور مردن او همچنین، مراسم غسل و همچنین کفن و همچنین تشیییع او را برگزار کردند.

به نوشته روزنامه المهجر، اطرافیان مرد سودانی، جهت او همچنین قبر هم آماده کردند ولی باید توجه داشت تنها چند دقیقه قبل از خاکسپاری دیدند، او اندام خود را حرکت می دهد.

شاهدان گفتند: آن مرد که تصور می شد مرده می باشد، هنگام و زمانی که از قید و همچنین بند کفن آزاد شد، در کمال ناباوری خطاب به اطرافیانش گفت: به من آب بدهید.

“مرده” خوش شانس سپس به بیمارستان منتقل شد و همچنین پزشکان اعلام کردند که او همچنین در آن هم زمان تنها در بیهوشی کامل فرو رفته بود.

 

 

مرده ای که از تشییع کنندگان آب خواست! در تاریخ ۲۱ May 2016 | 6:47 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

karajrasa.jpg

شکار یک زن در استرالیا توسط کروکدیل

شکار یک زن در استرالیا توسط کروکدیل |شکار یک زن در استرالیا توسط کروکدیل از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *