شنبه , آذر ۴ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / مبتلایان به آلزایمر به درد حساس‌ترند

مبتلایان به آلزایمر به درد حساس‌ترند

مبتلایان به آلزایمر به درد حساس‌ترند

«روت دفرین» یکی از مهندسین و متخصصین آن مطالعه گفت: مشاهدات انجام گرفته حاکیست افرادی که دچار آتروفی مغزی یا روند تحلیل رفتن اعصاب می‌شوند در برابر درد اکثرا و بیشتر آسیب‌پذیرند و همچنین به درد واکنش بیشتری نشان می‌دهند.

مهندسین و متخصصین با بررسی کردن مطالعات پیشین در مورد واکنش‌ به درد در بیماران مبتلا به اختلالات ادراکی یادآور شدند: در اکثرا و بیشتر آن مطالعات آشکار شده که حس درد در بیماران مبتلا به آلزایمر خفیف و همچنین متوسط به مراتب اکثرا و بیشتر می باشد.

همچنین مهندسین و متخصصین تاکید کردند: اشخاص مبتلا به اختلالات ادراکی در گفتن و همچنین توصیف مشخصات احساس دردشان به دیگران با مشکل روبرو خواهند بود که همین ناتوانی موجب می‌می شود تشخیص و همچنین درمان موثر درد در آنان به سختی انجام می شود. به دلیل وجود آن معظلات و مسائل و مشکلات ارتباطی، ممکن می باشد آن باور غلط ساخته یا ایجاد می شود که حساسیت به درد در مبتلایان به آن اختلالات کمتر می باشد. به گفته آن مهندسین و متخصصین، حساسیت به درد در مراحل پیشرفته بیماری آلزایمر نامشخص می باشد و همچنین همچنین تاثیرات دیگر انواع اختلالات عصبی بر فرآیند احساس درد متغیر می باشد. ظاهرا واکنش‌ به درد در بیماران مبتلا به فراموشی پیشانی گیجگاهی کاهش می‌یابد ولی باید توجه داشت در بیماران مبتلا به پارکینسون افزایش می‌یابد. همچنین ناتوانی‌های رشدی همچون اوتیسم و همچنین عقب ماندگی ذهنی با افزایش حساسیت به درد مرتبط می باشد.

به نقل از خلیج تایمز، یافته‌های به دست آمده حاکی از آن هم می باشد که فرآیند احساس درد اغلب در مبتلایان به اختلالات ادراکی تغییر می‌کند و همچنین اغلب با محرک‌های درد، آن حساسیت تشدید می‌می شود.

http://migna.ir/vdcb95bf.rhb8zpiuur.html
برترین خبرهای اسپورت و ورزشی : مبتلایان به آلزایمر به درد حساس‌ترند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *