دوشنبه , تیر ۱۶ ۱۳۹۹
خانه / مقالات / لیپوماتیک، لاغری موضعی و بی‌خطر

لیپوماتیک، لاغری موضعی و بی‌خطر

لیپوماتیک یک دستگاه پیشرفته جهت لاغری موضعی است که نیاز به بیهوشی ندارد و ازطریق داروی بی‎حسی با کمترین عوارض بدون آسیب رساندن به عروق خونی، لنفی، عضلات بافت‌های زیر پوست انجام می شود.
Lipomatic 077 لیپوماتیک، لاغری موضعی و بی‌خطر
لیپوماتیک

لیپوماتیک,لیپوماتیک چیست؟,لیپوماتیک تهران

لیپوماتیک جایگزین برتر لیپوساکشن روشی بی‎خطر، دقیق و موثر بوده که برای خارج نمودن چربی‌های اضافی به کار می‌رود. اینآموزش بصورت موضعی چربی‌ها را از بدن خارج می‌نماید. لیپوماتیک بدون نیاز به بیهوشی است که بصورت سرپایی انجام می‌شود. کانولا به عنوان یکی از اجزاء فرد دی دستگاه لیپوماتیک بیشترین ارتباط را با بدن برقرار می‌کند که از طریق سوراخ ۳ میلیمتری وارد بافت چربی می‌شود قبل از انجام عمل، داروی بی‌حسی را بطور یکنواخت وارد چربی زیر پوست می‌کند.
لیپوماتیک با مصرف از امواج اینفراسونیک چربی‌ها را از محل پیوندشان به یکدیگر جدا مسیر را جهت حرکت کانولا باز می‌کند پس با حرکت سه بعدی کانولا در آن پارت ، چربی‌ها وارد لوله ساکشن پس توسط دو حرکت ارتعاشی نوسانی، چربی‌ها به صورت یکنواخت به سمت بیرون هدایت می‌شوند تخلیه چربی صورت می گیرد.
اما آنچه که سبب فرق اینروش ازبقیه روش‌های لاغری شده، اینکه دستگاه لیپوماتیک جهت حذف چربی‌های اضافی در سطح وسیع ی عمل نمی نماید و بصورت ذره ای و دقیق این کار صورت می‌گیرد. از طرف دیگر دستگاه لیپوماتیک سیستم هوشمند می‌باشد که زمان برخورد با بافت‌های غیرچربی، بصورت اتوماتیک متوقف می‌شود از همین رو به عروق خونی، لنفی، عضلات، بافت‌های زیر پوست اعصاب هیچ آسیبی نمی‎رساند در نتیجه فارغ از عوارضی همچون پارگی احشائی، درد، تورم، کبودی، سوختگی و نکروز پوست می‌باشد.

لیپوماتیک سبب تحریک سلول‌های فیبروپلاست می‌شود و با تولید کلاژن به سفت‎تر شدن پوست کمک می‌کند مانع از افتادگی آن می‌گردد. نکته خیلی مهم در عمل لیپوماتیک این است که کاهش سایز تا مدت‌ها بعد از عمل ادامه دارد.

عمل لیپوماتیک روشی موثر بدون تهدید جهت افرادی که به دنبال تناسب اعضا هستند . عمل لیپوماتیک بدون بیهوشی با کمترین عوارض انجام می‎شود.

عمل لیپوماتیک یکی از بی‌خطرترین موثر ترین روش‌های بهبود چاقی است که با رفع سلولیت تجمع چربی‌های اضافه صورت می‎گیرد. عمل لیپوماتیک بوسیله دستبعضی که بوسیله سازمان غذا دارو مورد تأیید قرار گرفته است، به شکل موثر ی اندازه وسیع ی از چربی‌های اضافه را از بدن خارج می‎کند.
در عمل لیپوماتیک دستگاهی که هوای جمع و جور ‎ای را ایجاد می‎کند، سبب حرکات سه گانه ای در لوله کانولا می‎شود. نوسان، چرخش، ارتعاش سه حرکتی است که در کانولا صورت می‎گیرد. به دنبال این سه حرکت‎، یک مسیر مارپیچ ایجاد می‎گردد به دنبال آن ابتدا سلول‌های چربی شکسته پس به آرامی از بدن بیرون کشیده می‎شوند.
حداکثر میزان تخلیه چربی در با کیفیت ترین شرایط ۵ تا ۶ لیتر در هر جلسه می‎باشد. در صورت نیاز شخص به تخلیه چربی بیشتر می‎توان این کار را در چندین جلسه به فاصله دو هفته تا ۶ ماه بعد از اولین جلسه انجام داد. بعد از عمل لیپوماتیک زخم‌های بیمار پانسمان شده و بیمار بایستی گن‌های مخصوصی را به مدت ۱۰ الی ۱۴ روز به تن نماید . بعد از عمل تا مدت ۳ الی ۵ روز تخلیه ترشح مایعات از محل‌های برش ادامه دارد که در این مدت پانسمان‌ها باید مرتب عوض شده و مکان عمل ماساژ داده شود. بعد از گذشت یک هفته تخلیه ترشحات سوراخ‌ها به بسته شده بسرعت اصلاح می‎یابند.
عمل لیپوماتیک ویژگی ها امتیازات مخصوص است که از آن عبارت می‎توان به:
– نداشتن بیهوشی خطرات ناشی از آن،
– نداشتن دوره نقاهت جهت چه که این عمل در سریعترین صورت گرفته و اصلاح ی آن نیز در مدت کوتاهی صورت می‎گیرد.
– به علت داشتن سنسور هیچ آسیبی به بافت پوست عصب وارد نمی‎شود.
– بدون ایجاد اثرات سوختگی در روی پوست.
– سفتی یکنواختی ظاهری پوست
– امکان انجام عمل لیپوماتیک در مناطق سخت همچون کمر، فیبروزه …
– بهبود مناطق حساس همچون زانو، باسن …
– پایین بودن ریسک عفو نت، خونریزی، درد تورم

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سرور اختصاصی چیست؟

سرور اختصاصی چیست؟ سرور اختصاصی یک کامپیوتر در یک شبکه مادی و معنوی برای خدمت به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *