چهارشنبه , دی ۲۷ ۱۳۹۶
خانه / ورزشي / قلعه نویی:چرا همه شفافیت ها برای منو دای است

قلعه نویی:چرا همه شفافیت ها برای منو دای است

قلعه نویی:چرا همه شفافیت ها جهت منو دای می باشد

امیر قلعه‌نویی در اولین جلسه تمرینی تیم فوتبال استقلال در سال شمسی ۹۴ ضمن آرزوی سلامتی و همچنین بهروزی جهت شهروندان و مردم شهر ایران و همچنین تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س) اظهار داشت: تو هنوز اجازه ندادید تا ببینیم تمرینات ما چه خبر می باشد ولی باید توجه داشت اولین هدف ما در سال شمسی جدید قهرمانی می باشد و همچنین درست می باشد که بازی آخرمان را در لیگ برتر باختیم و همچنین چهار امتیاز عقب هستیم ولی باید توجه داشت هنوز ۲۱ امتیاز دیگر باقی مانده و همچنین شرایط می‌تواند تغییر کند.

او همچنین افزود: من امیدوار هستم بازیکنان تیمم هدفی را که من دارم لمس کنند و همچنین ان شالله آن شکستی را که متحمل شدیم جبران کرده و همچنین به روزهای بهتر و همچنین قهرمانی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص آنکه آیا هدفش با آن تیم قهرمانی خواهد بود یا خیر گفت: شک نکنید که هدف ما قهرمانی می باشد.

به نقل از فارس، او همچنین در پاسخ به آن سوال که در ابتدای سال شمسی ۹۴ اتفاقاتی پیرامون تیم ملی مثل خبر جدایی کارلوس کی‌روش مطرح شد و همچنین تو آن پیشامد جدید را چگونه و چطوری ارزیابی می‌کنید که سرمربی استقلال پاسخ داد من نمی‌دانم شرایط و همچنین اتفاقات چیست و همچنین آنهایی که مسئولیت دارند بایستی و حتما پاسخگو باشند. افرادی که تیم ملی را در آن چند سال شمسی رصد کردند پیگیر پیشامد جدید خواهند بود ولی در صورتی که مشکلی وجود دارد بهتر می باشد مسئولان شفاف آن هم را توضیح بدهند.در صورتی که اتفاقی افتاده بایستی و حتما جهت شهروندان و مردم شهر بازگو می شود و همچنین تنها و فقط آن گونه نباشد که قراردادهای قلعه‌نویی و همچنین دایی یا استقلالی‌ها و همچنین پرسپولیسی‌ها شفاف‌سازی می شود.

سرمربی استقلال تاکید کرد: فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم همه ارکان فوتبال بایستی و حتما در موردشان شفافیت صورت گیرد و همچنین مسئولان بیایند و همچنین بگویند چرا کی‌روش از تیم ملی می‌رود البته آن روزها عده‌ای به جای نظرسنجی نظرسازی می‌کنند و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم همانها بایستی و حتما همه چیز را به شهروندان و مردم شهر شفاف بگویند. در صورتی که من قلعه‌نویی یا اهالی فوتبال بدانیم مشکل چیست خوب می‌می شود. در صورتی که مشکلی بوده بایستی و حتما با آن هم برخورد می شود و همچنین در صورتی که نه اجازه بدهند آقای کی‌روش به کارش ادامه بدهد.

خبرنگاری گفت: ظاهرا مشکل بر سر جهانبخش و همچنین آزمون بوده که قلعه‌نویی پاسخ داد اول از همه که بایستی و حتما بگویم بازی‌های تیم ملی امید در اولویت می باشد. به روش مثال در صورتی که سرمربی تیم امید که محدودیت سنی هم دارد جهانبخش و همچنین آزمون را انتخاب نکند در مورد دیگران به مشکل خواهد خورد ضمن آنکه بازی‌های تیم ملی بزرگسالان دوستانه می باشد و همچنین اولویت اینجا با تیم ملی امید می باشد.

او همچنین افزود: مورد دوم آن می باشد که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی‌کنم مشکل جهانبخش و همچنین آزمون باشد و همچنین پیشامد جدید به آن چیزها ارتباطی پیدا نمی‌کند مگر آنکه اینها بهانه باشد. به نظرم مسئولان کشور بایستی و حتما به آن پیشامد جدید وارد شدن کنند و همچنین آن نباشد که تنها و فقط امیر قلعه‌نویی مورد هدف همه حملات قرار بگیرد زیرا و به درستی که می‌خواهد حرف حق را بزند.

سرمربی استقلال در پایان صحبت‌هایش تاکید کرد: آن هم‌هایی که حالا رفته‌اند و همچنین با کارهایشان دردسر درست نموده اند حالا بایستی و حتما پاسخگو باشند. فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم در مورد آن موضوع بایستی و حتما شفاف‌سازی عمومی صورت بگیرد و همچنین شهروندان و مردم شهر بایستی و حتما بدانند چرا هنگام و زمانی که کارلوس کی‌روش را دوست دارند او بایستی و حتما برود.

http://www.dikavo.com/%D9%82%D9%84%D8%B9%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%DB%8C%DA%86%D8%B1%D8%A7-%D9%87%D9%85%D9%87-%D8%B4%D9%81%D8%A7%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%86%D9%88-%D8%AF%D8%A7%DB%8C/
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : قلعه نویی:چرا همه شفافیت ها جهت منو دای می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد کریم بنزما، ستاره تیم فرانسه و همچنین بازیکن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *