پنج شنبه , فروردین ۷ ۱۳۹۹
خانه / بين الملل / قتل۱۵۰زن بدست قصاب داعش

قتل۱۵۰زن بدست قصاب داعش

قتل۱۵۰زن بدست قصاب داعش

9309 10m3480 قتل۱۵۰زن بدست قصاب داعش

به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از خبرگزاری عراقی المسله ، وزارت حقوق بشر عراق با صدور بیانیه ای اعلام کرد ابوانس اللیبی از تروریست های داعش ۱۵۰ دختر و زن عراقی را که برخی از انها باردار بوده اند به دلیل اینکه حاضر نشدند در آنچه که داعش جهاد نکاح می نامد شرکت کنند به قتل رسانده است . این زنان و دختران در شهر فلوجه به دست این تروریست داعشی به قتل رسیده اند.

وزارت حقوق بشرعراق دربیانیه خود تاکید کرده است گروه های وابسته به داعش اقدامات تروریستی و قتل عام گسترده ای را در شهر فلوجه صورت داده اند و کشته های این جنایات  را در دو قبرستان جداگانه درمحله الجولان واقع در منطقه الزغارید و در ناحیه الصقلاویه دفن کرده اند.

در ادامه این بیانیه تصریح شده است تروریست های داعش همچنین مسجد المحمدیه در شهر فلوجه را به زندان تبدیل کرده اند و شمار زیادی ازمردان و زنان مخالف اقدامات این گروه را در آن بازداشت کرده اند.

داعش ۵۰۰۰ زن و کودک عشیره البو نمر عراق را از سه ماه پیش به محاصره درآورده است.

پایگاه اینترنتی عراق پرس گزارش داد: شیخ نعیم الکعود النمراوی، شیخ عشیره البو نمر عراق که داعش جنایات زیادی در حق عشیره اش مرتکب شده است گفت: داعشی ها ۵۰۰۰ زن و کودک را از سه ماه پیش در مناطق مختلف منطقه « حوض الثرثار» در استان الانبار به محاصره در آورده است.

وی افزود: افراد تحت محاصره برای نجات جان خود به خوردن گیاهان و درختچه ها روی آورده اند.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سفر یک روزه ظریف به کابل

سفر یک روزه ظریف به کابل محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان صبح امروز (سه‌شنبه) …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *