یکشنبه , مرداد ۲۷ ۱۳۹۸
خانه / ورزشي / عکس العمل علی دایی به برنامه فیتیله

عکس العمل علی دایی به برنامه فیتیله

عکس العمل علی دایی به برنامه جذاب و جالب و خوب فیتیله

علی دایی، سرمربی تیم صبای قم، هر گونه موضع گیری از طرف خود در مورد برنامه جذاب و جالب و خوب تصویری و تلویزیونی فیتیله را تکذیب کرده می باشد. 

 

عکس العمل علی دایی به برنامه جذاب و جالب و خوب فیتیله

به به گفته دیکاوو به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا: بعد از آن هم که در بعضی از شبکه های فرهنگی و اجتماعی و همچنین رسانه ها اظهاراتی به نقل از علی دایی خطاب به ریاست نهاد صدا و همچنین سیما نشر یافته شده شد، سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: آنچه در برنامه جذاب و جالب و خوب تصویری و تلویزیونی فیتیله اتفاق افتاد را به نقل از رسانه ها شنیدم. او همچنین گفت: بدون شک، توهین و همچنین بی احترامی به هر فرد و همچنین قومیتی محکوم می باشد ولی باید توجه داشت آنچه در بعضی رسانه ها و همچنین شبکه های فرهنگی و اجتماعی به نقل از من و همچنین در قالب بیانیه و همچنین موضع گیری در آن باره نشر یافته شده شده کاملا کذب می باشد. 

349690128325623352023 300x200 عکس العمل علی دایی به برنامه فیتیله

دایی در ادامه افزود: من خودم آذری زبانم و همچنین به اصالتم افتخار می کنم و همچنین بالاتر از آن هم خود را یک ایرانی می دانم و همچنین هر فرد و همچنین قومیتی در قالب ایرانی بودن با هم خواهر و همچنین برادراند. می دانم که در نهاد صدا و همچنین سیما در مورد آن هم اشتباه تصمیماتی گرفته شده می باشد و همچنین انشاالله در بعدی شاهد چنین اتفاق و همچنین اشتباهی نخواهیم بود. علی دایی با اعلام آن که حتما پیگیری قوانین و قانونی در خصوص آن اکاذیب را انجام خواهد داد یادآور شد: در صورتی که مطلب ویژه ای جهت گفتن باشد مثل دائما آن هم را از طریق رسانه های معتبر و همچنین رسمی مطرح می کنم و همچنین نشر از منابع غیر معتبر خود دلیلی بر غیر واقعی بودن آن هم می باشد.  

خبر توهین برنامه جذاب و جالب و خوب فیتیله به آذری زبانان در همه جا به سرعت پخش شده می باشد، حتی آن خبر به گوش سرمربی تیم صبای قم، علی دایی نیز رسیده می باشد. او همچنین که خود آذری زبان می باشد سخنانی در آن باره کرد. با سخنانی که او کرده می باشد می قدرت فهمید که او زیاد آزرده خاطر نشده می باشد. 

http://www.dikavo.com/%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D8%A7%D9%84%D8%B9%D9%85%D9%84-%D8%B9%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%81%DB%8C%D8%AA%DB%8C%D9%84%D9%87/
بهترین خبرهای اسپورت و ورزشی : عکس العمل علی دایی به برنامه جذاب و جالب و خوب فیتیله

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد کریم بنزما، ستاره تیم فرانسه و همچنین بازیکن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *