جمعه , آذر ۲۴ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / علائمی که باید جدی گرفت: ۱۰ نشانه سرطان

علائمی که باید جدی گرفت: ۱۰ نشانه سرطان

علائمی که بایستی و حتما جدی گرفت: ۱۰ نشانه سرطان

علی رحمانی گفت: کاهش وزن سریع بدون ‌دلیل بدون داشتن رژیم غذایی و همچنین ورزش از نشانه سرطان می باشد البته گاهی به دلیل پرکاری تیروئید هم ساخته یا ایجاد می می شود که در هر دو صورت بایستی و حتما سریع به پزشک رفت و آمد و مراجعه کرد.

او همچنین ادامه داد: احساس درد در بعضی نواحی بدن مانند شکم یا لگن که از نشانه ها و علائم سرطان تخمدان در زنان می باشد، سیری زودرس یا نفخ کردن نیز حتی هنگام و زمانی که غذایی خورده نمی‌می شود می‌تواند از نشانه ها و علائم سرطان معده باشد. آن جراح سرطان گفت: در بعضی از سرطان‌ها نیز نشانه‌های ظاهری بروز داده می‌می شود مثلا تغییرات رنگ پوست به همراه خونریزی یا ورقه ورقه شدن پوست که از نشانه ها و علائم سرطان پوست می باشد. رحمانی ادامه داد: وجود خون در مدفوع از نشانه‌های ابتلا به سرطان روده پهناور و بزرگ می باشد که نباید با بیماری بواسیر اشتباه گرفته می شود.
سرطان مثانه و همچنین کلیه نیز با دیدن خون در ادرار، احساس درد و همچنین سوزش و همچنین افزایش ادرار تشخیص داده می‌می شود.

او همچنین افزود: سرفه‌های مکرر، بروز خلط خونی، سنگین شدن و همچنین احساس شدید درد در سینه از نشانه ها و علائم سرطان ریه می باشد و همچنین هر نوع زخم در دهان، گلو زبان که درمان نشود نیز از نشانه ها و علائم سرطان دهان و همچنین گلو می باشد.

او گفت: تغییرات سینه در زنان و همچنین مردان از نشانه‌های سرطان سینه می باشد قرمزی و همچنین ضخیم شدن پوست سینه، وجود جوش یا دانه‌ای روی پوست سینه که اکثرا و بیشتر از یک هفته باقی ماند تغییرات در نوک سینه، بروز ترشحات غیرعادی از نشانه ها و علائم سرطان سینه می باشد که بایستی و حتما جدی گرفته می شود. او همچنین با اشاره به آنکه مشکل بلع غذا از نشانه ها و علائم سرطان مری می باشد، گفت: به روش کلی معظلات و مسائل و مشکلات مرتبط به بلع و همچنین هضم غذا به صورت طولانی مدت از نشانه ها و علائم سرطان‌های دستگاه گوارش می باشد.
رحمانی اظهار کرد: با وجود تمام آن نشانه ها و علائم شهروندان و مردم شهر بایستی و حتما بدانند که سابقه سرطان در خانواده در بروز سرطان خیلی زیاد موثر می باشد و همچنین به دردهایی که طولانی مدت ادامه می‌یابد و همچنین دلیل و همچنین منشأ مشخصی ندارند نیز بایستی و حتما توجه کرد و همچنین به پزشک رفت و آمد و مراجعه کرد. (فارس)

http://migna.ir/vdciuuap.t1auq2bcct.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای اسپورت و ورزشی : علائمی که بایستی و حتما جدی گرفت: ۱۰ نشانه سرطان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *