جمعه , بهمن ۴ ۱۳۹۸
خانه / علمي پزشكي / عطاری‌ها مجوز فروش دارو ندارند

عطاری‌ها مجوز فروش دارو ندارند

عطاری‌ها مجوز فروش دارو ندارند

3416197 641 عطاری‌ها مجوز فروش دارو ندارندبه به گفته‌باشگاه خبرنگاران جوون؛ دکتر سعدالله پرویزی با گفتن آنکه نظارت بر عطاری‌ها وظیفه اصناف می باشد و همچنین مجوز عطاری‌ها از اصناف صادر می می شود، افزود: نظارت بر عطاری‌ها بایستی و حتما به صورت دقیق و همچنین حساس انجام می شود تا شهروندان و مردم شهر اعتماد بیشتری داشته باشند.
او همچنین گفت: داروهایی که در عطاری‌ها به فروش می‌رسد از مراکز غیر قوانین و قانونی تهیه می‌می شود و همچنین از لحاظ کیفیت مورد اثبات و یا تایید نیست.
پرویزی ادامه داد: با توجه به بررسی کردن‌هایی هم که انجام شده می باشد اکثرا و بیشتر داروهایی که در عطاری ها به فروش می رسد تقلبی خواهند بود که بایستی و حتما در آن باره نظارت‌ها اکثرا و بیشتر می شود و همچنین مسئولین مربوطه اصناف بایستی و حتما نظارت‌ها بر عطاری‌ها را تقویت کنند.
ریاست اداره مواد و همچنین داروهای تحت کنترل و همچنین مسائل داروخانه‌های نهاد غذا و همچنین دارو در پایان، گفت: عطاری ها مجوز فروش هیچ دارویی را ندارند و همچنین وزارت بهداشت نیز جهت فروش دارو به عطاری‌ها مجوز نداده می باشد و همچنین به همین خاطر فروش دارو توسط عطاری‌ها غیر قوانین و قانونی محسوب می‌می شود.

کلمات کلیدی: عطاری‌،فروش دارو ،داروهای تقلبی

http://migna.ir/vdchkinx.23niqdftt2.html
بهترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : عطاری‌ها مجوز فروش دارو ندارند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *