چهارشنبه , دی ۲۷ ۱۳۹۶
خانه / ورزشي / طرح حضور زنان در ورزشگاه

طرح حضور زنان در ورزشگاه

طرح حضور زنان در ورزشگاه

عبدالحمید احمدی روز شنبه در گفت و همچنین گو با ایرنا افزود: سال شمسی قبل وزارت ورزش وجوانان آیین نامه جامع خود را جهت حضور خانواده ها و همچنین زنان در سالن های اسپورت و ورزشی به شورای امنیت کشور ارائه کرد که خوشبختانه قسمتهای آخر سال شمسی ۹۳مورد اثبات و یا تایید آن شورا قرار گرفت.

او همچنین یادآور شد که آن طرح با در نظر گرفتن تمامی جوانب و همچنین با رویکردی ایجابی تنظیم شده می باشد.

او همچنین با گفتن آنکه سالن های اسپورت و ورزشی را بایستی و حتما به سمت حضور خانواده ها برد تا با خروج از حالت تک بعدی فضای سالن های اسپورت و ورزشی تلطیف می شود، افزود : آن طرح بسته ای از ملاحظات فرهنگی، فرهنگی و اجتماعی و همچنین شرعی می باشد، البته در بعضی رشته های اسپورت و ورزشی نه خانواده ها طالب حضور خواهند بود و همچنین نه امکان حضور وجود دارد، زیرا تعدادی از آن ورزش ها مردانه می باشد.

دست یار وزیر ورزش و همچنین جوانان در باره آنکه آیا آن طرح در سراسر کشور اجرایی می می شود یا خیر؟ گفته استپیش بینی هایی در آن باره گرفته شده می باشد و همچنین حضور خانم ها و همچنین خانواده ها در سالن های اسپورت و ورزشی به تناسب رشته ها بستگی دارد که ما نیز اراده و تصمیم راسخ داریم آن طرح را در سال شمسی جاری اجرا کنیم.

سال شمسی قبل اعلام شد که بعضی مجامع بین المللی اسپورت و ورزشی شامل فدراسیون بین المللی والیبال از ایران خواسته اند تا باره حضور اکثرا و بیشتر زنان را در سالن های اسپورت و ورزشی با توجه به آیین نامه ها و همچنین مقررات بین المللی اسپورت و ورزشی مهیا کند.

دست یار فرهنگی،آموزشی و همچنین پژوهش وزیر ورزش وجوانان بهمن ماه سال شمسی قبل با یادآوری آنکه آن وزرات منزل و خانه آیین نامه جامع خود را جهت حضور خانواده ها و همچنین زنان درسالن های اسپورت و ورزشی به شورای امنیت کشور ارائه کرده می باشدگفته بود که منتظر اعلام نظر مراکز ذیصلاح در آن باره هستیم.

احمدی در باره مهمترین برنامه جذاب و جالب و خوب های آن وزاتخانه در سال شمسی جاری خاطرنشان کرد: برنامه جذاب و جالب و خوب های متعددی در دستور کار آن وزارت منزل و خانه قرار دارد که به ترتیب اولویت در شورای معاونین مطرح و همچنین دنبال می می شود.

او همچنین به نمایش نخستین نشست شورای معاونین در سال شمسی جاری که امروز برگزار می می شود اشاره کرد و همچنین گفت: یکی از مهمترین موضوعات آن نشست بررسی کردن اصلاح اساسنامه فدراسیون ها می باشد که جزو اولویت اصلی آن وزارت خانه خواهد بود.

دست یار وزیر ورزش ازدیگر برنامه جذاب و جالب و خوب های آن وزراتخانه را پیگیری و همچنین حمایت های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری در مورد کسب سهمیه المپیک ریو برشمرد و همچنین گفت: ساماندهی باشگاه های خصوصی که سرویس ها و خدمات عمومی اسپورت و ورزشی ارائه می کنند از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب هاست.

به گفته دست یار وزیر ورزش و همچنین جوانان دنبال کردن موضوعات آمورزشی جهت مدیران و همچنین مربیان به روش تخصصی تر نیزازدیگر مواردی می باشد که در دستور کار آن وزاتخانه قرار می گیرد.

http://www.dikavo.com/%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87/
تازه ترین و جدیدترین خبرهای اسپورت و ورزشی : طرح حضور زنان در ورزشگاه

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد کریم بنزما، ستاره تیم فرانسه و همچنین بازیکن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *