سه شنبه , آبان ۲ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / سی‌تی اسکن و آزمایش استرس به یک اندازه برای بیماران قلبی مؤثرند

سی‌تی اسکن و آزمایش استرس به یک اندازه برای بیماران قلبی مؤثرند

سی‌تی اسکن و همچنین آزمایش استرس به یک مقدار و اندازه جهت بیماران قلبی مؤثرند

%name سی‌تی اسکن و آزمایش استرس به یک اندازه برای بیماران قلبی مؤثرندبه به گفته ایسنا، محققان در نشست سالانه دانشکده قلب‌شناسی آمریکا در سان‌دیگو اظهار کردند، بیماری که جهت تشخیص‌های ابتدایی و اولیه تحت سی‌تی اسکن قرار می‌گیرد، کمتر احتمال دارد که به آزمایشات متعاقب مستلزم و نیاز پیدا کند. آن هم‌ها به ارزیابی ۱۰ هزار و همچنین سه بیمار پرداختند که بعضی از آن هم‌ها تحت آزمایشات استاندارد جهت سنجش واکنش قلب‌شان به استرس توسط سیگنال‌های الکتریکی، امواج صوتی یا تصویربرداری قرار گرفته بودند.
سایر بیماران سی‌تی اسکن قلب انجام داده بودند که یک تصویر سه بعدی از عروق خونی ارائه می‌کند. به گفته محققان، آن پژوهش نشان داد که نتایج تشخیص‌ها عالی بوده و همچنین بدون در نظرگرفتن نوع آزمایش، عملکردی مشابه دارند. ولی باید توجه داشت سی‌تی اسکن گزینه ایمنتری جهت بعضی بیماران محسوب شده و همچنین به آن هم‌ها در اجتناب از آزمایشات اکثرا و بیشتر و همچنین همچنین قرار گرفتن در معرض تابش مرتبط با آزمایشات هسته‌ای استرس کمک می کند.
بیماران آمریکایی و همچنین کانادایی که در آن پژوهش شرکت کرده بودند، هیچکدام به بیماری عروق کرونر شناخته شده ابتلا نداشتند ولی باید توجه داشت همگی از علائمی دال بر بیماری قلبی برخوردار بودند. همه آن هم‌ها حداقل یک عامل خطر جهت بیماری قلبی مانند فشار خون بالا، دیابت یا تاریخچه استعمال سیگار داشتند.
آن بررسی کردن‌ها نشان داد که نرخ مردن و مرگ‌ومیر، حمله قلبی، عوارض ریوی اصلی یا بستری شدن در بیمارستان جهت درد سینه در هر دو تیم در طول دو سال شمسی چکاپ تنها سه قسمت و بخش بود. محققان همچنین هزینه‌های علم پزشکی جدید و همچنین بازپرداخت جهت مراحل را بررسی کردن کرده و همچنین نتایج آن هم را جداگانه ارائه نموده اند. به گفته محققان، حداقل چهار میلیون بیمار سالانه نشانه ها و علائم بیماری قلبی شامل درد سینه و همچنین تنگی نفس را به گفته می‌کنند.

http://migna.ir/vdcfyxdm.w6dx0agiiw.html
بهترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : سی‌تی اسکن و همچنین آزمایش استرس به یک مقدار و اندازه جهت بیماران قلبی مؤثرند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *