پنج شنبه , مرداد ۲۵ ۱۳۹۷
خانه / حوادث / سیلی به صورت همسر، موجب مرگ مرد جوان شد

سیلی به صورت همسر، موجب مرگ مرد جوان شد

سیلی به صورت همسر، موجب مرگ مرد جوان شد

IMG22563349 سیلی به صورت همسر، موجب مرگ مرد جوان شد

براساس محتویات این پرونده شامگاه ۲۲مرداد ماه امسال، مردی نزد مأموران پلیس رفت و گفت برادرش به نام هادی گم شده است و هیچ‌کس، حتی زن و بچه او از وی اطلاعی ندارند. با تشکیل پرونده با موضوع مفقود شدن این مرد، بازپرس دادسرای امورجنایی به گروهی ازافسران اداره یازدهم پلیس آگاهی دستور داد تا درباره ناپدید شدن هادی تحقیق کنند. چند روز بعد از کلید خوردن تحقیقات، مأموران که جسد سوخته‌ای را در حوالی شهرک واوان در اسلامشهر کشف کرده بودند از خانواده هادی برای شناسایی جنازه دعوت کردند.

با اینکه جسد سوخته بود اما برادر هادی با دیدن باقیمانده اجزای بدن برادرش او را شناسایی کرد. به این ترتیب پرونده به دستور جمشیدی، بازپرس ویژه قتل به اداره ویژه مبارزه با قتل پلیس آگاهی فرستاده شد.در تحقیقات مقدماتی معلوم شد مقتول با پسرخاله‌اش به نام شاهین رفت‌وآمد داشته اما بعد از مفقود شدن وی، شاهین نیز یکباره ناپدید شده است. در چنین شرایطی انگشت اتهام به سوی شاهین گرفته و وی بعد از چند روز دستگیر شد.

او در جریان بازجویی‌ها به قتل پسرخاله‌اش اعتراف کرد و گفت: من با هادی رفت‌وآمد خانوادگی داشتم. مدتی قبل همسر او شکایتش را به من کرد و گفت پسرخاله‌ام او را کتک می‌زند. من هم با نیت برطرف کردن مشکل‌شان با هادی حرف زدم اما او عصبانی شد و همین موضوع باعث شد که او را به قتل برسانم. وی ادامه داد: یک روز که هادی به خانه‌ام آمده بود با یک شال او را خفه کردم و جسدش را به نزدیکی واوان بردم و در آنجا به آتش کشیدم.

با وجود اعترافات متهم، کارآگاهان جنایی به اطلاعاتی دست یافتند که نشان می‌داد نازیلا، همسر مقتول نیز در این جنایت دست دارد. به این ترتیب وی نیز بازداشت شد. او در اعترافاتش گفت که شاهین شوهرش را به قتل رسانده و او فقط در انتقال جنازه با وی همدستی کرده است. وی گفت: یک شب که شوهرم در خانه نبود، بچه‌ام مریض شد و من هم برای کمک گرفتن به خانه شاهین رفتم اما شوهرم من را تعقیب کرده بود.

وقتی وارد آنجا شدم شوهرم سیلی محکمی به‌صورتم زد و من بیهوش شدم. اما وقتی به هوش آمدم دیدم شاهین شوهرم را کشته است. او من را تهدید کرد که اگر به کسی چیزی بگویم من را هم می‌کشد. آن شب من به خانه‌ام رفتم اما او با من تماس گرفت و گفت باید در حمل جسد به او کمک کنم. درحالی‌که جنازه شوهرم داخل صندوق عقب خودروی شاهین بود من و بچه‌هایم هم سوار ماشین شدیم و به اطراف واوان رفتیم. بچه‌ها خواب بودند که شاهین جنازه پدرشان را از خودرو بیرون آورد و به آتش کشید.

به‌دنبال ثبت اعترافات متهمان آنها صحنه جنایت را نیز بازسازی کردند و در نهایت پرونده‌شان با صدور قرار مجرمیت و کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و قرار است آنها به‌زودی در دادگاه محاکمه شوند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عکسهای از دستگیری راهزنان جنوب تهران

عکسهای از دستگیری راهزنان جنوب تهران باند ۵ نفره دزدان راهزن محموله‌ کامیون‌ها با تلاش …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *