شنبه , مرداد ۲۷ ۱۳۹۷
خانه / علمي پزشكي / سوال داغی که باید در اولین جلسه از خواستگارتان بپرسید

سوال داغی که باید در اولین جلسه از خواستگارتان بپرسید

سوال داغی که بایستی و حتما در اولین جلسه از خواستگارتان بپرسید

مطالعه‌ای جدید ارتباط و رابطه بین عملکردهای عاطفی مردان و همچنین شخصیت پدرانه آن هم‌ها را در بعدی بررسی کردن کرده می باشد و همچنین نشان داده می باشد نگرش مردان به روابط عاطفی، بارداری و همچنین کنترل بارداری می‌تواند مشخص کردن کند آنها در بعدی چه نوع پدری می‌شوند.

آن مطالعه نشان داد پسران جوان و همچنین مردانی که نگرش‌های بی‌تعهد نسبت به روابط احساسی دارند اکثرا و بیشتر امکان دارد که پدرانی بی‌توجه به فرزندان شوند و همچنین یا در بعدی همراه فرزنداشنان زندگی نکنند.

تحقیقی که بر روی ۱۰۲۳۵ پسر و همچنین مرد انجام شد به روش غیر مستقیم پرسش‌هایی را راجع‌به رویکرد آن هم‌ها به روابط عاطفی و همچنین تعهد آن هم‌ها نسبت به آن روابط مطرح کرد. سپس در بازه زمانی ۲۰ ساله زندگی آن اشخاص را بررسی کردن کرد تا پاسخ‌های آن هم‌ها را با شرایط واقعی زندگی‌شان مقایسه کند و همچنین بررسی کردن کند که در صورتی که آن اشخاص متاهل شوند چگونه پدرانی می‌شوند.

نتایج آن تحقیقات نشان داد پسران جوان و همچنین مردانی که نسبت به اشخاص دیگر اکثرا و بیشتر روابط عاطفی آزادانه دارند و همچنین مسئولیت کمتری را در آن روابط بر عهده می‌گیرند و همچنین تعهدی جهت روابط خود قائل نمی‌شوند ۳۰ قسمت و بخش اکثرا و بیشتر امکان دارد که در بعدی به فرزندان خود توجه و همچنین تعهد کافی نداشته باشند و همچنین یا با آن هم‌ها زندگی نکنند.

گفتنی می باشد مطالعات محققان نشان می دهد دخترک های جوان و ازدواج نکرده با طرح پرسش هایی نظیر “به احساسات درونی خود چه نمره ای را می دهید؟” یا … می توانند مقدار و اندازه و میزان احساسات و همچنین عشق شریک زندگی شان را بسنجند.

منبع: مدیکال نیوز

http://migna.ir/vdcc44q1.2bqpo8laa2.html
برترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : سوال داغی که بایستی و حتما در اولین جلسه از خواستگارتان بپرسید

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *