جمعه , آذر ۲۴ ۱۳۹۶
خانه / ورزشي / ساناز نامزد سوشا مکانی هم شاکی شد + عکس

ساناز نامزد سوشا مکانی هم شاکی شد + عکس

ساناز نامزد سوشا مکانی هم شاکی شد + عکس

خانمی که خود را نامزد سوشا مکانی معرفی کرده بود از رفدار شهروندان و مردم شهر گلایه کرده و همچنین به تمام شهروندان و مردم شهر ایران توهین کرده می باشد.

 

ساناز نامزد سوشا مکانی هم شاکی شد + عکس

به نقل از خبر تحلیلی دیکاوو به نقل از ساتین: ظاهرا دردسر های ساخته یا ایجاد شده جهت یکی از فوتبالیست های کشور دست که از سر او همچنین بر نمی دارد و همچنین هر لحظه اتفاقات جدید و تو و تازه ای در آن باره نشر یافته شده می می شود. چرا که خانمی که خود را نامزد سوشا مکانی معرفی کرده می باشد در صفحه فردی یا شخصی اینستاگرامش متنی را به اشتراک گذاشته می باشد که در آن هم از رفتار بعضی شهروندان و مردم شهر به شدت و همچنین با لحنی توهین آمیز گلایه کرده می باشد. متن آن پیام که در شبکه های فرهنگی و اجتماعی دست به دست می می شود را ببینید.

photo 2016 01 06 23 42 25 201x300 ساناز نامزد سوشا مکانی هم شاکی شد + عکس

در جواب خانوم ساناز بایستی و حتما بگوییم: در تمام دنیا ، شخصیت های معروف (حالا فوتبالیست ، بازیگر یا سیاسی و همچنین …) مواظب خواهند بود و همچنین حواسشون به زندگی خصوصیشان هست که سوتی ندهند . فضای مجازی ، اینترنت و همچنین شبکه های فرهنگی و اجتماعی محلی جهت قرار دادن عکس و همچنین فیلم دیدنی و جذاب خصوصی نیست . حداقل هزار بار پلیس فتا اصلاع رسانی کرده. در جایی که عکس بسیاری از خواننده های معروف توسط هکر ها پخش می می شود انتظار دارید ماله تو هک نشود؟ پخش شدن چنین عکس هایی در دوران نامزدی (یعنی هنوز به هم محرم نشدن) دور از عرف جامعه ایران نیست؟ آن هم وقت شهروندان و مردم شهر به شهروندان و مردم شهر ایران توهین می کنید؟

http://www.dikavo.com/%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B2%D8%AF-%D8%B3%D9%88%D8%B4%D8%A7-%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D9%85-%D8%B4%D8%A7%DA%A9%DB%8C-%D8%B4%D8%AF-%D8%B9%DA%A9%D8%B3/
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : ساناز نامزد سوشا مکانی هم شاکی شد + عکس

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد کریم بنزما، ستاره تیم فرانسه و همچنین بازیکن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *