سه شنبه , آبان ۲ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / ریشه‌ی رطوبت کف دست در افراد

ریشه‌ی رطوبت کف دست در افراد

ریشه‌ی رطوبت کف دست در اشخاص

3239266 628 ریشه‌ی رطوبت کف دست در افراددکتر آرش قنبری متخصص غدد و همچنین دیابت در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: رطوبت کف دست می‌تواند بصورت عادی باشد یعنی بعضی از اشخاص به علت تعریق زیاد بصورت فیزیولوژی دچار عرق ریزش می‌شوند که یکی از معظلات و مسائل و مشکلات پوستی محسوب می‌می شود که همراه با ترکیبات آلومینیوم درمان می‌می شود.

او همچنین افزود: در مواردی که کف دست و همچنین پا تعریق می‌کند و همچنین دلیل ویژه ای نیز جهت آن هم وجود ندارد فرد می‌تواند از بوتاکس جهت جلوگیری از آن هم بهره بری و استفاده کند تا انقباض عضلانی که غدد عرق را کنترل می‌کنند، تحت تاثیر قرار دهد.

آن متخص غدد خبر داد: اشخاص به دو نوع تقسیم می‌شوند که یا بصورت کم‌کاری تیروئید خواهند بود و همچنین یا بصورت پرکاری تیروئید که هر دو باعث تعریق کف دست می‌می شود. با آن تفاوت که تعریقی که در کم‌کاری تیروئید صورت می‌گیرد بصورت عرق سرد می باشد و همچنین افرادی که مبتلا به پرکاری تیروئید خواهند بود دچار عرق گرم می‌شوند که طی آن هم بایستی و حتما آزمایش هورمون تیروئیدی در اشخاص صورت بگیرد تا عرق ریزش درمان می شود.
او همچنین در پایان تاکید کرد: بعضی دیگر از اختلالات در اثر اختلال غده‌ی فوق کلیه صورت می‌گیرد که طی آن هم عرق ریزش بوجود می‌آید.

http://migna.ir/vdcji8et.uqevhzsffu.html
برترین خبرهای اسپورت و ورزشی : ریشه‌ی رطوبت کف دست در اشخاص

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *