یکشنبه , بهمن ۱ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / روش درمانی دقیق گرفتگی عروق کرونر، آنژیوگرافی است

روش درمانی دقیق گرفتگی عروق کرونر، آنژیوگرافی است

روش درمانی دقیق گرفتگی عروق کرونر، آنژیوگرافی می باشد

3200563 131 روش درمانی دقیق گرفتگی عروق کرونر، آنژیوگرافی است

بعضی اشخاص جامعه به گرفتگی عروق کرونر مبتلا می شوند که جهت بهبود بیماری خود از یک روش درمانی به نام آنژیوگرافی بهره بری و استفاده می‌کنند ولی باید توجه داشت آن روش درمانی چگونه انجام می‌می شود و همچنین چه عوارضی جهت بیمار به همراه دارد. 

 

بابک کاشانی متخصص قلب و همچنین عروق می‌گوید: در صورتی که درمان بیماری کرونر قلب را با ۳۰ سال شمسی پیش مقایسه کنیم به روش مسلم پیشرفت علمی و همچنین دستگاه‌های کشور در آن باره بهبود یافته می باشد در آن هنگام امکان درمان بیماری عروق کرونر نیز افزایش پیدا کرده می باشد. 

 

پیشامد جدید مهم در افزایش پیدا کردن آنژیوگرافی آن می باشد که در دو دهه قبل امکان بهره بری و استفاده از آن روش درمانی جهت درمان گرفتگی عروق کرونر وجود نداشته و همچنین هم اکنون امکان آن هم به کشور وجود دارد. 

 

او همچنین ادامه داد: به روش کلی هم‌اکنون اکثرا و بیشتر علت دقت فراوان که در آنژیوگرافی جهت درمان گرفتگی قلب وجود دارد، آن روش به جای دارو درمانی تجویز می‌می شود. 

 

آن متخصص قلب در خصوص عوارض آنژیوگرافی گفت: هر عمل علم پزشکی جدید عوارض خاص خود را دارد ولی باید توجه داشت قسمت و بخش عوارض آنژیوگرافی کمتر می باشد. 

 

کاشانی در ارتباط و رابطه با نحوه عملکرد آنژیوگرافی می‌گوید: بی‌حسی موضعی به یکی از شریان‌هایی که با نظر پزشک انتخاب می‌می شود، می‌زدیم و همچنین یک عکس ۳۱ ورودی بر روی شریان پیدا می‌کنیم آن شریان از رگ پا یا دست گرفته می‌می شود. 

 

ولی باید توجه داشت بیمار جهت انجام آنژیوگرافی بایستی و حتما به نکاتی توجه کند

او همچنین در آن خصوص می‌گوید: در هنگام انجام آنژیوگرافی نباید از بعضی داروها مانند وارفارین بهره بری و استفاده کرد. 

 

گاهی فرد در هنگام انجام آنژیوگرافی مضطرب می‌می شود، گاهی نیز انجام آن عمل با احساس گرما یا تپش قلب در فرد همراه می باشد. 

 

به روش کلی می‌قدرت گفت: به دلیل آنکه آنژیوگرافی عکسبرداری از تنگی عروق می باشد. دقیق‌ترین روش محسوب می‌می شود، اکثرا و بیشتر مورد بهره بری و استفاده قرار می‌گیرد. 

 

 

 

http://migna.ir/vdcjyyet.uqevmzsffu.html
برترین خبرهای اسپورت و ورزشی : روش درمانی دقیق گرفتگی عروق کرونر، آنژیوگرافی می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *