یکشنبه , بهمن ۱ ۱۳۹۶
خانه / مقالات / روش خرید شارژ رایتل

روش خرید شارژ رایتل

روش خرید شارژ رایتل

rqhxlgbxvmkxa17ek روش خرید شارژ رایتل
شارژ رایتل

خرید شارژرایتل از طریق اینترنت باعث صرفه جویی در و نرخ شما می شود. برای اینکار شما کافی است از طریق گوشی یا سیـستم رایانه ی به اینترنت متصل شوید و با داشتن کارت بانکی عضو شتاب است که برای خرید اینترنتی فعال است به آسانی شارژ رایتل را تهییه نمایید. چنانچه در این زمینه اطلاعات کافی ندارید نگران نباشید. ما خرید اینترنتی کارت شارژ رایتل و روش فعال کردن خرید اینترنتی کارت های بانکی را به شما توضیح می دهیم. کلیه خریدهای آنلاین یا اینترنتی شارژ رایتل ازبقیه وب وبسایت ها با کارت های عضو شتاب، کم بیش مشابه همین ترتیبی است که در این مطلب به آن می پردازیم.
شما می توانید برای خرید اینترنتی کارت شارژ رایتل به ترتیب زیر عمل بکنید :
-۱بعد از ورود به وب سایت رایتل کال دات کام rightelcall.com ، بروی مورد رایتل کلیک بکنید کارت شارژ رایتل مورد نظر را انتخاب بکنید .پس تعداد کارت شارژهای رایتل مورد نیاز خود و شماره موبایل رایتل خود را یادداشت بکنید .در صورت تمایل جهت پشتیبانی از خرید کارت شارژ رایتل شما میتوانید آدرس ایمیل خود را هم وارد بکنید

۲ – پس در این وهله بانکی که از طریق آن میخواهید شارژ رایتل خریداری نمایید را انتخاب بکنید وبرروی جمله خرید کلیک بکنید .

۳- در این وهله اطلاعات کارت بانکی را در کادر وارد بکنید برروی مورد پرداخت کلیک بکنید

-۴در این وهله شما بعد از مشاهده اطلاعات مربوط به شارژ ۳-خود اطمینان از درست بودن آن بر روی دکمه تایید پرداخت کلیک نمایید.

۵- اطلاعات نهایی در این وهله را در این پنجره برای شما به نمایش می گذارد. در این وهله خرید شما تکمیل شده و مبلغ شارژ بعد از لحظاتی به خط ایرانسل شما واریز می شود.

لازم به ذکر است که در هر وهله از خرید شارژ رایتل و حتی بعد از خرید نیز میتوانید جهت دریافت جواب هرگونه سوال یا رفع مساله به پشتیبانی رایتل مراجعه نمایید .

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سرور اختصاصی چیست؟

سرور اختصاصی چیست؟ سرور اختصاصی یک کامپیوتر در یک شبکه مادی و معنوی برای خدمت به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *