یکشنبه , بهمن ۱ ۱۳۹۶
خانه / ورزشي / روحانی دستور داد درباره رویداد ورزشگاه تبریز تحقیق جدی صورت بگیرد

روحانی دستور داد درباره رویداد ورزشگاه تبریز تحقیق جدی صورت بگیرد

روحانی دستور داد در مورد رویداد ورزشگاه تبریز بررسی جدی صورت بگیرد

به گزراش دیکاوو:

روحانی در جلسه هیئت حکومت بعد از نقل از وزیر ورزش و همچنین جوانان در مورد رویداد ورزشگاه تبریز دستور داد تا موضوع را مورد رسیدگی قرار گیرد

با پایان لیگ برتر فوتبال ایران که با شائبه ها، دروغ ها و همچنین جر و همچنین بحثهای بسیاری همراه بود، طرفداران تیم تراکتورسازیکه خود را قربانی یک برنامه جذاب و جالب و خوب از پیش مشخص کردن شده می دیدند، به خشم آمدند.

پس نتیجه آن می شود که بازی و همچنین حوادث بوفوع پیوسته، باعث عصبانیت شهروندان و مردم شهر شده و همچنین سبب بروز درگیری بین حاضران در استادیوم و همچنین پلیس گردید.

آن تظاهرات اعتراض آمیز به صورت پراکنده به بعضی از خیابانهای شهرستان تبریز و همچنین حتی بعضی دیگر از شهرستان ها نیز سرایت نمود.

در آن میان، حسن روحانی ریاست جمهور ایران در جلسه هیئت حکومت بعد از نقل از وزیر ورزش و همچنین جوانان در مورد رویداد ورزشگاه تبریز دستور داد تا موضوع را مورد رسیدگی قرار گیرد. به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حکومت، در جلسه هیئت حکومت عصر به ریاست دکتر روحانی ریاست جمهور ایران افراد حکومت به بحث و همچنین تبادل نظر پیرامون مهمترین مسائل جاری کشور پرداختند.

در آن جلسه وزیر ورزش وجوانان گزارشی از رویداد ورزشگاه تبریز در جریان مسابقه فوتبال به هیئت وزیران ارائه داد. ریاست جمهوری به وزیر ورزش وجوانان دستور داد: موضوع را مورد رسیدگی دقیق و همچنین جدی قرار دهد و همچنین درصورت ثبوت تخلف یا تقصیر، برخورد جدی مدیریتی صورت پذیرد.

آن در حالیست که  هواداران خشمگین تراکتورسازی نیز در انتظار سفر ریاست جمهور به تبریز خواهند بود تا اعتراض خود به اتفاقات اخیر را حضورا اعلام کنند.

میرهادی قره‌ سید رومیانی نماینده شهروندان و مردم شهر تبریز در مجلس شورای اسلامی نیز خواستار رسیدگی حکومت به اتفاقات تبریز شد.

http://www.dikavo.com/%D8%B1%D9%88%D8%AD%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DA%AF%D8%A7/
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : روحانی دستور داد در مورد رویداد ورزشگاه تبریز بررسی جدی صورت بگیرد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد کریم بنزما، ستاره تیم فرانسه و همچنین بازیکن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *